تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
1 مرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان
 • فرمانداري ها خط مقدم اجراي سياستهاي اجرايي دولت هستند که بايد از همه ظرفيتهاي موجود براي پيشبرد امور استفاده نمايند.
 • سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان:

  فرمانداري ها خط مقدم اجراي سياستهاي اجرايي دولت هستند که بايد از همه ظرفيتهاي موجود براي پيشبرد امور استفاده نمايند.

  در جلسه شوراي اداري فرمانداري همدان که با حضور سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان برگزار شد با تقدير از علي تعالي در سمت فرماندار شهرستان همدان، حسين افشاري بعنوان سرپرست فرمانداري شهرستان همدان معرفي شد.

  سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان در اين نشست گفت : فرمانداري ها خط مقدم اجراي سياستهاي اجرايي دولت هستند که بايد از همه ظرفيتهاي موجود براي پيشبرد امور استفاده نمايند.

  حسن الماسي افزود : بسيار شنيده ايم که در نظام جمهوري اسلامي مسئوليت داشتن خدمتگزاري است که غير از اين نيست بويژه در نظام ما که آموزه هاي ديني را داريم و طبيعتا هدف از مسئوليت کسب قدرت و جاه طلبي نيست.

  وي با بيان اينکه مسئوليت در نظام اسلامي فرصتي براي خدمت به مردم است اضافه کرد : حفظ سلامت کاري و اداري در طول دوران خدمتي و تلاش براي حل مشکلات مردم کار هنرمنده انه اي است که هر کسي از اين هنر برخوردار نيست.

  الماسي با اشاره به اهميت جايگاه فرمانداري مرکز استان تصريح کرد : فرمانداري در تمام شئونات مردم دخيل است و با لايه هاي مختلف در امور سياسي،اجتماعي،عمراني،فرهنگي و ديگر موارد سر و کار دارد .

  وي افزود : قطعا يک عملکرد يک فرماندار توانمند مي تواند در همه حوزه هاي ذکر شده با ايجاد ساماندهي و اقدامات مقتضي شرايط لازم را تامين نمايد.

  سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان يادآور شد : معيشت و اشتغال مردم امروز بحثهاي اساسي جامعه ما و مورد تاکيد مديريت ارشد استان است که بايد تلاش کنيم در اين راستا گام برداريم.

  وي افزود : در حوزه امور فرهنگي و اجتماعي نيز اعتقاد داريم اگر توان بيشتري بگذاريم بسياري از مسايل ما در ساير حوزه ها نيز بهبود مي يابد.

   

  وي افزود : بايد طوري عمل کنيم که اعتماد عمومي جامعه افزايش يابد تا شاهد رشد روزافزون مشارکت مردم در همه بخشهاي لازم باشيم و فاصله بين مردم و مسولان را به حداقل ممکن برسانيم.

  الماسي با بيان اينکه دولت همه توان خود را بکار بسته تا بتواند روزنه اي براي اشتغال ايجاد کند اظهار کرد : ما بعنوان مجريان امور در بدنه دولت بايد بدنبال اجراي منويات و سياستهاي دولت باشيم تا به هدف مدنظر برسيم.

  وي با تقدير از توانمندي، اخلاقمداري و تجارب ارزشمند آقاي تعالي در سمت فرمانداري همدان گفت : عليرغم سختي کار در مرکز استان و بسياري از فشارها در حوزه هاي سياسي،امنيتي و اقتصادي شاهد عکس العملهاي محکم همراه با درايت و عقلانيت از سوي ايشان بوديم.

  سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان با اشاره به انتخاب آقاي حسين افشاري بعنوان سرپرست فرمانداري شهرستان همدان نيز افزود : خوشبختانه ايشان نيز داراي سوابق برجسته و توان کارشناسي و مديريت قابل توجه در حوزه هاي مختلف مديريتي و مسئوليتهايي هستند که تا کنون عهده دار بوده اند.

  در اين نشست با اهداء لوحي از سوي معاونين، بخشداران و کارکنان فرمانداري همدان از علي تعالي قدرداني و با ابلاغ استاندار همدان حسين افشاري بعنوان سرپرست فرمانداري همدان با حفظ سمت (مدير کل بازرسي امور حقوقي و رسيدگي به شکايات استانداري همدان ) معرفي شد.

  علي تعالي بهمن ماه سال 92 به سمت فرماندار شهرستان همدان منصوب شد و امروز پس از 35 سال خدمت به بازنشستگي نايل آمد.

  حسين افشاري نيز معاونت برنامه ريزي و عمراني فرمانداري همدان، فرماندار شهرستان اسد آباد و مدير کل بازرسي و رسيدگي به شکايات استانداري همدان را در سوابق کاري اخير خود دارد .

  مراسم تکريم و معارفه فرماندار شهرستان همدان بزودي در قالب شوراي اداري شهرستان همدان برگزار خواهد شد.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 96
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.