تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
1 مرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  در جلسه کارشناسي اشتغال ويژه بخش شراء بررسي شد :
 • سرمايه گذاري يک شرکت معتبر صنايع غذايي کشور در قهاوند / بازار فروش و نشان تجاري مناسب براي صادرات محصولات کشاورزي / تسهيل در خريد تضميني گندم
 • در جلسه کارشناسي اشتغال ويژه بخش شراء بررسي شد :

  سرمايه گذاري يک شرکت معتبر صنايع غذايي کشور در قهاوند / بازار فروش و نشان تجاري مناسب براي صادرات محصولات کشاورزي / تسهيل در خريد تضميني گندم

  معاون برنامه ريزي و توسعه فرمانداري همدان در جلسه کارشناسي اشتغال بخش شراء گفت : اکثر شغل ساکنان منطقه شراء و بويژه روستاي عبدالرحيم کشاورزي است و نياز به افزايش انبار ذخيره گندم در اين منطقه در اولويت کاري است .

  فائزه ساداتي افزود : شهرستان همدان در سال گذشته اقدامات مهمي در خصوص خريد گندم در موعد آهنگ حمل آن انجام داد .

  وي ادامه داد : برخي از انبار ها در فصل خريد گندم از حداقل امکانات و استاندارد برخوردار بود که با اقداماتي ويژه و رساندن انبار هاي روستايي به حداقل شاخص ها، خريد گندم انجام شد .

  اين مقام مسئول عنوان کرد : با توجه به آمار کشت و زارعت شهرستان همدان ايجاد انباري مدرن و چند منظوره در منطقه قهاوند بسيار ضروري است .

  وي ضمن قدرداني از کشاورزان روستاي عبدالرحيم ادامه داد : محصولات دامي و کشاورزي اين روستا در سطح کشور مطرح است و بايد با ايجاد بازار و نشاني مناسب فضاي صادرات را نيز فراهم کرد .

  ساداتي از برنامه تدوين سند توسعه روستاهاي شهرستان همدان خبر داد و تصريح کرد : سند توسعه روستاي عبدالرحيم به صورت پايلوت تا سال آينده در شهرستان نهايي خواهد شد .

  وي گفت : بايد در اجراي پروژه هاي سرمايه گذاري ضمن مشاوره هاي صحيح بحث رقابت پذيري در آينده منطقه ديده شده شود .

  معاون برنامه ريزي فرمانداري همدان از سرمايه گذاري شرکت معتبر صنايع غذايي کشور در قهاوند خبر داد و عنوان کرد : اين شرکت توانايي تاسيس دامداري و ايجاد خط صنايع تبديلي فرآورده هاي لبني را دارد .

  بخشدار شراء از توسعه دامداري با بهره گيري از نژاد برتر دام اروپايي در روستاي عبدالرحيم خبر داد و تصريح کرد : روستاي عبدالرحيم توانمندي بالقوه اي در خصوص کشاورزي و دامداري دارد که با استفاده از تجربه توليد کنندگان صنعتي مي توان شاهد رشد روز افزون اين روستا شد .

  ابراهيم مولايي نيا خاطر نشان کرد : پس از تاييد کارشناسان شرکت آلماني توليد برق خورشيدي، قهاوند بهترين آب و هوا از دو شاخص نور و رطوبت براي توسعه اين انرژي پاک برخوردار است .

  قهاوند در تامين برق از توليد انرژي خورشيدي کفا است و امکان توليد و تزريق 8 مگابات برق را در روز به شبکه برق شهرستان دارد .

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 92
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.