تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
1 مرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  رئيس جهاد کشاورزي شهرستان همدان خبر داد
 • معرفي 49 طرح اشتغالزاي روستايي به بانک‌هاي همدان
 • رئيس جهاد کشاورزي شهرستان همدان خبر داد

  معرفي 49 طرح اشتغالزاي روستايي به بانک‌هاي همدان

  رئيس جهاد کشاورزي شهرستان همدان از معرفي 49 طرح روستايي به بانک‌هاي عامل خبر داد.

  امروز کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري شهرستان همدان در فرمانداري مرکز استان برگزار شد که در اين جلسه دستگاه‌هاي اجرايي و بانک‌ها گزارشي از عملکرد خود در حوزه پرداخت تسهيلات روستايي را ارائه کردند.

  حسين فضلي رئيس جهاد کشاورزي شهرستان همدان در اين جلسه با بيان اينکه 49 طرح به بانک‌هاي عامل معرفي شده که 36 ميليارد و 900 ميليارد تومان تسهيلات اين طرح‌ها مي‌شود گفت: 19 طرح عقد قرارداد شده که مبلغ ريالي 14 ميليارد ميليون تومان است.

  نماينده بانک کشاورزي نيز در اين جلسه با بيان اينکه 46 فقره تسهيلات روستايي از دو حوزه همدان و يک حوزه قهاوند به بانک معرفي شده است، اظهار کرد: از اين تعداد 9 فقره پرداختي در حوزه همدان ثبت شده و در بخش قهاوند هشت طرح عدم مراجعه داشته است.

  نماينده بانک توسعه تعاون نيز با اشاره به اينکه در حوزه اشتغال روستايي 52 طرح به مبلغ 20 ميليارد و 600 ميليون تومان معرفي شده است، اظهار کرد: از اين تعداد 31 طرح به مبلغ 10 ميليارد و 400 ميليون ريال مربوط به کميته امداد است.

  وي با اشاره به اينکه 199 ميليون ريال مربوط به ساير طرح‌هاست، افزود: از مجموع طرح‌هاي معرفي شده 19 طرح به مبلغ 12 ميليارد و 200 ميليون تومان مصوبه است.

  نماينده بانک توسعه تعاون با بيان اينکه از مبالغ مصوبه شده 16 طرح به مبلغ 9 ميليارد و 200 ميليون تومان عقد قرارداد شده است،گفت: 15 طرح به مبلغ 9 ميليارد و 100 ميليون تومان پرداخت شده است.

  وي با اشاره به اينکه در حوزه اشتغال فراگير 12 طرح به مبلغ ? ميليارد و 150 ميليون معرفي شده که از اينها  تعداد 9 طرح به مبلغ 5 ميليارد و500 ميليون تومان مصوبه شده است، افزود: هفت طرح به مبلغ 3 ميليارد و 195 ميليون تومان انعقاد قرارداد شده که ?? درصد تحقق يافته است.

  نماينده پست بانک نيز با بيان اينکه 25 طرح در پست بانک ثبت شده که 6 طرح پرداخت شده است، اظهار کرد: چهار طرح در حال تشکيل پرونده است و مابقي عودت داده شده يا انصرافي و عدم مراجعه بوده‌ است.

  نماينده صندوق کارآفريني اميد نيز با بيان اينکه در حوزه اشتغال روستايي 77 طرح معرفي شده که 42 مورد طرح در حوزه اشتغال روستايي بوده است، گفت: تسهيلات براي هفت طرح پرداخت شده و 27 مورد نيز در حال بررسي است.

  وي به عقد قرارداد با چهار طرح اشاره کرد و افزود: 35 طرح از کميته امداد معرفي شده که در حال بررسي هستيم.

  نماينده بنياد شهيد شهرستان همدان نيز با بيان اينکه مبلغ تسهيلات تخصيص يافته براي بنياد شهيد استان 22 ميليارد تومان بوده است، اظهار کرد: از اين مبلغ 3 ميليارد تومان سهم شهرستان بوده که هشت طرح در مرحله معرفي است و البته مشکل صدور مجوز براي برخي‌ از طرح‌ها وجود دارد.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 80
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.