تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
1 مرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  رئيس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعي همدان خبر داد
 • رتبه اول همدان در پرداخت تسهيلات مشاغل خانگي
 • رئيس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعي همدان خبر داد

  رتبه اول همدان در پرداخت تسهيلات مشاغل خانگي

  رئيس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعي همدان گفت: در حوزه تسهيلات مشاغل خانگي عملکرد شهرستان همدان خوب بوده و رتبه اول را با 63 درصد پرداختي دارد.

  جلال حدادهمداني امروز در کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري شهرستان همدان با اشاره به ارائه تسهيلات به طرح‌هاي معرفي شده در شهرستان اظهار کرد: در حوزه مشاغل خانگي سهميه شهرستان همدان 5 ميليارد و 500 ميليون تومان بوده که اعتبار تخصيص يافته 2 ميليارد و 76 ميليون تومان است.

  وي با اشاره به اينکه يک‌هزار و 101 نفر براي دريافت تسهيلات به مبلغ  ميليارد و 410 ميليون تومان به بانک معرفي شده‌اند گفت: مبلغ پرداخت شده يک‌ميليارد و 753 ميليون تومان بوده است

  .

  رئيس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعي همدان با بيان اينکه اعتبار تخصيصي 86 درصد بوده و 63 درصد اعتبار پرداختي است افزود: در حوزه مشاغل خانگي عملکرد شهرستان همدان خوب بوده و رتبه اول را با 63 درصد پرداختي دارد.

  وي با اشاره به اينکه فامنين و ملاير در رتبه‌هاي بعدي قرار دارند خاطرنشان کرد: در حوزه خوداشتغالي تقريباً به مبلغ 20 ميليارد و 666 ميليون تومان طرح به بانک معرفي شده است.

  حدادهمداني با بيان اينکه به 700 نفر به مبلغ 12 ميليارد و 394 ميليون تومان  تسهيلات در اين حوزه پرداخت شده است افزود: در حوزه مشاغل فراگير بهزيستي، بنياد شهيد، کميته امداد و صندوق کارآفريني اميد فعاليت دارند.

  وي با اشاره به آمار افزايش بيمه‌ شده اجباري شهرستان به تفکيک ماه‌ها گفت: 317 نفر در مهرماه و 358 نفر در آبان‌ماه بيمه اجباري شده‌اند و مجموع بيمه‌شدگان اجباري جديد امسال 2 هزار و 464  نفر هستند.

  رئيس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعي همدان با بيان اينکه در حوزه اشتغال فراگير شهرستان همدان رتبه چهارم را از لحاظ درصد عقد قرارداد به سهميه دارد که 30 درصد شامل مي‌شود افزود: شهرستان بهار، تويسرکان و کبودراهنگ رتبه اول تا سوم را دارند.

  وي با اشاره به اينکه 26.5 ميليارد تومان تسهيلات پرداخت شده که بعد از شهرستان بهار رتبه دوم را داريم خاطرنشان کرد: ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري 6 طرح را به مبلغ 73 ميليارد تومان معرفي کرده‌ که چهار طرح به مبلغ 3 ميليارد تومان پرداخت شده است.

  حدادهمداني با بيان اينکه آموزش و پرورش دو طرح معرفي کرده‌ که تقريباً 50 درصد طرح‌ها موفق به دريافت تسهيلات شده‌اند افزود: بهداشت و درمان 6 طرح به مبلغ 25 ميليارد تومان معرفي کرده که يک طرح به مبلغ 2 ميليارد تومان عقد قرارداد داشته است.

  وي با اشاره به اينکه جهاد کشاورزي 6 طرح به مبلغ 2 ميليارد و 700 ميليون تومان معرفي کرده که 3 طرح به مبلغ 600 ميليون تومان پرداخت شده است گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت 48 طرح به مبلغ 49 ميليارد تومان معرفي کرده‌ که 34 طرح به مبلغ 18 ميليارد و 800 ميليون تومان يعني 39 درصد پرداخت شده است.

  رئيس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعي همدان با بيان اينکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي دو طرح به مبلغ 2 ميليارد تومان معرفي کرده‌ که يک‌ميليارد و 800 ميليون تومان به نتيجه رسيده است افزود: شرکت نفت سه طرح به مبلغ 4.5 ميليارد تومان معرفي شده که يک طرح به مبلغ يک‌ميليارد و 800 ميليون تومان به نتيجه رسيده است.

  وي با اشاره به اينکه ورزش و جوانان دو طرح داشت که يک طرح به نتيجه رسيده است خاطرنشان کرد: در شهرستان همدان 77 طرح به مبلغ 157 ميليارد تومان معرفي شده که 51 طرح به مبلغ 30 ميليارد تومان مصوب بانک است.

  حدادهمداني با بيان اينکه 49 طرح به مبلغ 29 ميليارد تومان عقد قرارداد شده است، افزود: 46 طرح به مبلغ 26.5 ميليارد تومان پرداخت شده است.

  وي بيان کرد: بانک تجارت 89 درصد، توسعه تعاون 12 درصد، رفاه 12 درصد، سپه 23 درصد، صادرات و ملت صد درصد، ملي 30 درصد و بانک کشاورزي 35 درصد از طرح‌هاي معرفي شده را پرداخت کرده‌اند.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 72
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.