مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
18 تیر 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون امور عمراني فرمانداري همدان:
 • افزايش بيمه‌شدگان صندوق روستايي و عشاير همدان
 • افزايش بيمه‌شدگان صندوق روستايي و عشاير همدان

  ‌رضا زماني ظهر امروز در ستاد بيمه روستايي و عشاير شهرستان همدان با بيان اينکه در بخش روستايي و عشاير امنيت شغلي چنداني وجود ندارد و فعالان اين بخش دغدغه اين موضوع را دارند اظهار کرد: تاسيس صندوق بيمه روستاييان و عشاير در راستاي افزايش حمايت‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

  وي با اشاره به اينکه بيمه روستايي مي‌تواند پشتوانه مهم براي کشاورزان و روستائيان باشد گفت: طي سال‌هاي اخير بيمه‌شدگان صندوق روستايي و عشاير دغدغه کم بودن مستمري را داشتند که شاهد افزايش نيز هستيم.

  معاون امور عمراني فرمانداري همدان با بيان اينکه ارزان بودن بيمه و پرداخت يارانه از سوي دولت از مزيت‌هاي بيمه روستايي و عشاير است افزود:‌ در حال حاضر روستاييان از مزاياي بيمه بي‌اطلاع هستند که مي‌طلبد سازمان‌ها در راستاي جذب حداکثري اقدام کنند.

  وي با اشاره به اينکه سال گذشته نگران اين بوديم طبق سهميه نتوانسته‌ايم افراد را زير پوشش صندوق روستايي و عشاير ببريم که خوشبختانه سال گذشته تمام سهميه شهرستان همدان محقق شد گفت: اين به دليل تلاش‌ها بوده و شهرستان همدان در جذب بيمه‌شدگان عملکرد خوبي را داشته است

  .

  زماني با تاکيد به اينکه همدان تنها 15 درصد جمعيت روستايي را دارد و رتبه اول در جذب بيمه‌شدگان را دارد خاطرنشان کرد: سال گذشته سهميه بيمه 2 هزار و 50 نفر را داشتيم که 2 هزار و 100 نفر محقق شد.

  وي با اشاره به تقدير از دهياران نمونه در جذب افراد موجب دلگرمي ساير دهياران خواهد شد گفت: مرکز بهداشت همکاري خوبي در پيشبرد اهداف داشته و آموزش و پرورش نيز مي‌تواند از طريق اوليا همکاري خوبي داشته باشد.

  معاون امور عمراني فرمانداري همدان با بيان اينکه يکي از مزيت‌هاي بيمه دولتي بودن است و بايد مردم در اين زمينه آگاهي داشته باشند افزود: دهياران بايد به عنوان نماينده دولت اطلاع‌رساني خوبي در خصوص بيمه روستايي و عشاير داشته باشند.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 320
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.