مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
6 بهمن 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي:
 • در ارتباط با ايجاد اشتغال پيگيري امر مهمي است زيرا بودجه نيز متناسب با پيگيري‌ها اختصاص مي‌يابد
 • بانک‌ها يکي از موانع توليد هستند/ صادرات سير همدان پيگيري مي‌شود

  امير خجسته امروز در کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري شهرستان همدان اظهار کرد: در ارتباط با ايجاد اشتغال پيگيري امر مهمي است زيرا بودجه نيز متناسب با پيگيري‌ها اختصاص مي‌يابد.

  وي با بيان اينکه بودجه‌هاي موجود بايد با فرهنگ‌سازي به سمت اشتغال سوق يابد افزود: شغل امروز حرف اول را مي‌زند و در اين زمينه بايد توليد را نيز جدي گرفت تا رونق و توسعه کشور را در پي داشته باشد.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس با تاکيد بر اينکه حفظ شرايط کنوني اشتغال نيز مهم است و نبايد گذاشت کارخانه‌ها تعطيل شود تصريح کرد: يکي از موانع توليد بانک‌ها هستند و با بانک‌ها در کشور مشکل داريم

  .

  وي با بيان اينکه بانک‌ها بايد اصلاح شوند و موجب اذيت و خستگي مردم نشوند بيان کرد: براي توليد و اشتغال بايد بانک‌ها پاي کار باشند.

  خجسته با اشاره به اينکه پروژه پتروشيمي با پيگيري‌هاي انجام شده وعده عملياتي شدن پيدا کرده است افزود: اين پروژه تا 22 بهمن افتتاح مي‌شود که بيش از يک‌هزار و 500 نفر شغل ايجاد مي‌کند.

  وي با تأکيد بر اينکه براي اشتغال روستايي نيز بايد پيگيري جدي صورت گيرد يادآور شد: بايد براي ايجاد اشتغال تفکر جهادي داشت زيرا هرکسي که يک شغل ايجاد کند، قهرمان ملي محسوب مي‌شود.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس با اشاره به اينکه همدان قطب توليد سير است و بايد صادرات تقويت شود افزود: صادرات سير همدان بايد به صورت جدي پيگيري شود.

  وي با اشاره به اينکه نبايد در برابر خريد و فروش دلالان آن هم در سيب‌زميني سکوت کرد گفت: سود کشاورزي به قدري پايين است که هزينه‌هاي آنها را جوابگو نيست اما دلالان در صادرات بي‌رويه و خريد و فروش سود زيادي مي‌برند.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 193
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.