مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
6 بهمن 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  رضا مرادي مرام به سمت سرپرست اداره گاز منطقه يک همدان منصوب شد.
 • مديرعامل شرکت گاز استان همدان و تني چند از معاونين و همکاران ايشان با حضور در دفتر فرماندار همدان ضمن ارايه گزارشي از عملکرد اين شرکت رضا مرادي مرام به عنوان سرپرست اداره گاز منطقه يک همدان معرفي شد.
 • رضا مرادي مرام به سمت سرپرست اداره گاز منطقه يک همدان منصوب شد.

  مديرعامل شرکت گاز استان همدان و تني چند از معاونين و همکاران ايشان با حضور در دفتر فرماندار همدان ضمن ارايه گزارشي از عملکرد اين شرکت رضا مرادي مرام به عنوان سرپرست اداره گاز منطقه يک همدان معرفي شد.

  فرماندار شهرستان همدان با قدرداني از خدمات شرکت گاز استان گفت : در بين ادارات استان يکي از کمترين نارضايتي هاي مردمي  مربوط به شرکت گاز است که حاکي از عملکرد خوب مديريت و کارکنان توانمند اين شرکت است.

  حسين افشاري با بيان اينکه شرکت گاز در سطح کلان خدمات کم نظيري به مردم ارايه کرده است تصريح کرد : برخي از پايتختهاي کشورهاي دنيا در آرزوي برخورداري از اين نعمت هستند در حاليکه اقصي نقاط روستايي ما نيز از اين انرژي با ارزش بهره مند شده اند.

  وي با اشاره پوشش کامل خدمات شرکت گاز به مشترکان خانگي در شهرستان همدان افزود : توسعه خدمات شرکت گاز در سطح شهرستان بيشتر متوجه بخش صنعت و توايد کنندگان بخش کشاورزي است که مي تواند در رونق توليد و کاهش هزينه ها بسيار موثر باشد.

  مديرعامل شرکت گاز استان نيز با قدرداني از حمايتهاي فرماندار شهرستان همدان در اجراي برنامه هاي گاز استان گفت : استان همدان از نظر گازرساني به سه منطقه تقسيم شده است و خوشبختانه با توسعه خدمات گازرساني توانستيم بعنوان نخستين استان سبز در کشور مطرح باشيم.

  عبداله فياض با اشاره به نياز شرکت گاز استان به تجهيزات فني بيشتر افزود : در سيل اخير همکاران ما خدمات قابل توجهي داشتند اما لازم است يا از پيمانکاران برخوردار از تجهيزات فني بيشتر استفاده کنيم يا شرکت راسا نسبت به تامين برخي تجهيزات و ماشين آلات سنگين اقدام نمايد.

  وي با بيان اينکه در شهرستان همدان حدود 260 هزار مشترک گاز خانگي داريم که بر اساس تقسيم بندي شرکت گاز به ازاي هر يکصد هزار نفر يک منطقه گازرساني و فروش راه اندازي مي شود اضافه کرد : برهمين اساس يکي از برنامه هاي آتي ما در سطح شهرستان همدان تاسيس شرکت گاز منطقه 3 است تا ضمن امکان ارايه خدمات مطلوبتر دسترسي مشترکان جهت برخورداري از خدمات شرکت گاز نيز تسهيل شود.

  فياض از برنامه گازرساني به دو روستاي انجلاس و مرادبلاغي در شهرستان همدان نيز خبرداد و اظهار کرد : شبکه هاي گازرساني موجود در سطح شهر همدان بعضا براي واحدهاي مسکوني معمولي طراحي و اجرا شده است که با ساخت و سازهاي انجام شده و تبديل يک واحد مسکوني به چند واحد آپارتماني خدمات گازرساني نيز بايد تقويت و بروزرساني شود.

  در پايان اين نشست با اهداء حکم ابلاغ مديرعامل شرکت گاز استان توسط فرماندار همدان، رضا مرادي مرام به سمت سرپرست اداره گاز منطقه يک همدان منصوب شد.

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 224
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.