مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
6 بهمن 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان :
 • بهزيستي از جمله دستگاههاي اجرايي پيشرو در ارايه خدمات حمايتي به جامعه است .
 • فرماندار همدان :

  بهزيستي از جمله دستگاههاي اجرايي پيشرو در ارايه خدمات حمايتي به جامعه است .

  به مناسبت سي و نهمين سالروز تشکيل بهزيستي، مديريت وتني چند از کارکنان بهزيستي شهرستان همدان با فرماندار همدان ديدار کردند.

  حسين افشاري در اين نشست فرا رسيدن هفته بهزيستي را به عموم کارکنان اين نهاد پر تلاش بويژه کارگزاران بهزيستي شهرستان همدان تبريک گفت و افزود : سختي کار در حوزه بهزيستي قابل توجه است که شما بطور روزمره با اين سختي مواجهيد.

  وي با بيان اينکه در بين دستگاههاي اجرايي مي توان گفت بهزيستي جزء 5 نهاد اول در ارايه خدمات به جامعه است افزود: بهزيستي از جمله دستگاههاي اجرايي پيشرو در ارايه خدمات حمايتي به جامعه هدف بشمار مي رود .

  فرماندار شهرستان همدان با اشاره به اقدامات خوب مدير کل بهزيستي استان در راستاي ارتقاء جايگاه و عملکرد بهزيستي استان تصريح کرد : حدود يک سوم افراد جامعه از خدمات بهزيستي استفاده مي کنند که برخي به شما مراجعه مستقيم دارند و عده اي خود از اين خدمات مطلع نيستند.

  وي افزود : در جامعه هدف و مراجعه کنندگان شما گاهي افراد پرخاشگر و آسيب ديده اجتماعي وجود دارد و حتي بعضا افرادي که شرايط روحي و رواني خاص خود را دارند و از طرفي با کمبود منابع و امکانات متناسب مواجهيد که سختي کار را براي شما مضاعف مي کند.

  افشاري با بيان اينکه تبليغات و اطلاع رساني هاي تخصصي شما در بخش پيشگيري مي تواند در سلامت جامعه و کاهش آسيبهاي اجتماعي و فردي بسيار موثر باشد اضافه کرد : همکاري صداو سيماي مرکز همدان و شهرداريها مي تواند در اين خصوص بسيار کارآمد باشد که در اين خصوص حسب درخواست بهزيستي هماهنگي براي جلب هر گونه همکاري انجام خواهد شد.

  فرماندار همدان با اشاره به کمبود اعتبارات و بعضا تخصيص پايين برخي از منابع اعتباري يادآور شد : بهزيستي در توزيع اعتبارات از منابع استاني و اعتبارات نفت و گاز در حد وسع شهرستان مورد توجه ويژه قرار مي گيرد تا بتواند پاسخگوي بخشي از نيازهاي شما باشد.

  در اين نشست مديريت و کارشناسان مسئول بهزيستي شهرستان همدان به بيان مهمترين خدمات در حال ارايه به جامعه هدف در سطح شهرستان پرداختند.

  مدير بهزيستي شهستان همدان گفت :  يک هزار و 598 مرکز فعال وابسته به بهزيستي در سطح استان داريم که 504 مرکز معادل 47 درصد مربوط به شهرستان همدان است.

  رضا افشاري افزود : دفتر زنان و خدمات شبهه خانواده، اورژانس اجتماعي، شيرخوارگاه نوزاران، 3 مرکز ويژه دختران و 4 مرکز ويژه پسران 4 تا 18 سال، 4پايگاه خدمات اجتماعي، مرکز مداخله در بحرانهاي اجتماعي، خانه سلامت ويژه دختران آسيب ديده بالاي 18 سال، مرکز حمايت از کودکان کار از جمله مهمترين اين مراکز هستند.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 197
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.