مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
6 بهمن 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي:
 • رعايت عدالت با در نظر گرفتن اولويت‌ها در اختصاص اعتبار شهرستاني به دستگاه‌ها شده است
 • نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي:

  رعايت عدالت با در نظر گرفتن اولويت‌ها در اختصاص اعتبار شهرستاني به دستگاه‌ها شده است

  امير خجسته در کميته برنامه‌ريزي شهرستان، با بيان اينکه رعايت عدالت با در نظر گرفتن اولويت‌ها در اختصاص اعتبار شهرستاني به دستگاه‌ها شده است اظهار کرد: ميزان تحقق بودجه 57 ميليارد توماني پروژه‌هاي ملي شهرستان همدان در عمل و اجرا مشخص مي‌شود.

  وي با تأکيد بر اينکه با توجه به وضعيت کشور، تحريم‌ها، اوراق و عدم رغبت پيمانکاران بايد تدابيري براي تشويق ورود پيمانکاران به پروژه‌ها داشته باشيم گفت: اوراق مشارکت سه الي چهار سال آينده اکنون عملي مي‌شود.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به توقف بيش از 57 هزار پروژه در سطح کشور با توجه به شرايط موجود، بيان کرد: استان ما در بحث اوراق مشارکت خوب کار کرده و اين توفيقي است که توانسته‌اند در همدان اوراق مشارکت را صفر کنند.

  وي به 85 درصد اعتبارات ملي اشاره کرد و افزود: به منظور تحقق بودجه از اين محل بايد مديران پيگيري کنند؛ نمي‌پذيريم پروژه آب شرب همدان به عنوان يکي از ابرچالش‌ها براي 500 ميليارد تومان بماند بايد در اين خصوص پيگيري شده و حساس باشيم

  .

  خجسته با اشاره به تحقق 5 ميليارد تومان بودجه از 500 ميليارد تومان براي پروژه آب شرب، تصريح کرد: مديران نبايد با وزرا تعارف و رودربايستي داشته باشند؛ اگر تمام پروژه‌هاي عمراني تعطيل شود، آب را نمي‌توانيم تعطيل کنيم چراکه نياز مردم است.

  وي به آلودگي آب سد تالوار و عدم تأمين آب همدان از اين سد اشاره کرد و ادامه داد: رودربايستي‌ها باعث آسيب به مردم مي‌شود؛ ما از سد تالوار آب نمي‌خواهيم، امسال بارندگي آب بود سال آينده چه؟

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان کرد: از مدير استاني پيگيري موضوع آب را خواستاريم؛ استيضاح وزير نيرو را اعلام کرده‌ايم و بايد در مجلس قطعي کنيم.

  وي با تأکيد بر اينکه آب شرب همدان موضوع اول در اولويت ماست يادآور شد: مدير مربوطه بايد از امروز 500 ميليارد تومان اعتبار در اين خصوص را پيگيري کند.

  خجسته در ادامه پيشرفت 67 درصدي بيمارستان اکباتان را غيرقابل قبول دانست و اظهار کرد: اين بيمارستان بايد سه سال پيش به بهره‌برداري مي‌رسيد و اين موضوع نيز بايد پيگيري شود.

  وي خواستار زمان‌بندي تکميل پروژه‌ها از زمان شروع آنها شد و گفت: با اتمام پروژه‌ها در زمان‌بندي تعيين شده شيريني کار را به مردم بچشانيم.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس در ادامه خواستار ارائه آمار واقعي در رابطه با بودجه شد و بيان کرد: اگر اين آمارها واقعي نباشد بودجه آسيب مي‌بيند؛ کسي ناراحت نشود اين حرف‌ها تضعيف نيست، حرف مردم است.

  وي با تأکيد بر اينکه همه آمارها را به مردم شفاف بگوييد، افزود: بيکاري يکي از دغدغه‌هاي جامعه است و مدير تخصصي بايد پاسخگو باشد و شفاف به مردم در اين خصوص بگويد.

  خجسته در ادامه با اشاره به اهميت جذب سرمايه‌گذار تصريح کرد: دولت با توجه به شرايط اقتصادي و تحريم‌ها ديگر توان گذاشتن بودجه در پروژه‌هاي عمراني را ندارد و جذب سرمايه‌گذار براي تکميل پروژه‌هاي عمراني مهم است.

  وي با اشاره به جذب سرمايه‌گذار به همدان با توجه به شرايط گردشگري و احياي گردشگري در آن، ادامه داد: همدان بر اساس واقعيت‌ها و اقدامات صورت گرفته دارد به جايگاه خود مي‌رسد؛ براي سد اکباتان سرمايه‌گذار از يک‌هزار و 500 ميليارد تا 5 هزار ميليارد تومان سرمايه‌گذار مي‌آيد اما نبايد روزها را از دست بدهيم.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس خاطرنشان کرد: براي جذب سرمايه‌گذاران بايد موانع را برداشته و امور را تسهيل کنيم؛ نفت، گاز و معدن تمام مي‌شود اما گردشگري روز به روز شتاب مي‌گيرد.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 168
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.