مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
8 اسفند 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي:
 • توقع داريم بانک‌ها بيشتر از صد درصد نيز تسهيلات پرداخت کنند چراکه آمادگي وجود دارد
 • نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي :

  توقع داريم بانک‌ها بيشتر از صد درصد نيز تسهيلات پرداخت کنند چراکه آمادگي وجود دارد

  حميدرضا حاجي‌بابايي ظهر امروز در کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري شهرستان همدان اظهار کرد: طبق گزارش‌هاي ارائه شده ميزان تسهيلات پرداختي بانک‌ها به مددجويان کميته امداد 58 تا 60 درصد بود که جاي قدرداني دارد.

  وي با بيان اينکه بايد اين ميزان به صد درصد برسد چراکه هم اعتبار وجود دارد و هم متقاضي گفت: دليل اينکه چرا 60 درصد به صد درصد نمي‌رسد پول و مردم نيست بلکه مشکل ما در اجراست.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي با تاکيد به اينکه بايد موانع را شناسايي و در رفع آن تلاش کرد افزود: توقع داريم بانک‌ها بيشتر از صد درصد نيز تسهيلات پرداخت کنند چراکه آمادگي وجود دارد.

  وي با اشاره به اينکه برخي از بانک‌ها در پرداخت تسهيلات کوتاهي مي‌کنند و پاسخ مردم را نمي‌دهد تا اينکه پايان سال به 30 درصد پرداختي برسند اما در مجلس مصوب کرده‌ايم که بايد به صد درصد برسد گفت: نه تنها چهار بانک آمادگي پرداخت تسهيلات دارند بلکه از طرفي پيشنهادهاي دريافت بالاست.

  حاجي‌بابايي با بيان اينکه تمام مردم به دنبال وام هستند تا اشتغالي ايجاد کنند افزود: در استان نيز در حوزه اشتغال عملکرد خوبي وجود دارد اما بايد معضل‌ها را برطرف کرد تا هم همدان شهرستان اول باشد و هم استان اول باشيم.

  وي با تاکيد به اينکه مي‌طلبد در اين زمينه کميته‌اي برگزار شود تا گره‌ها رفع شوند و بتوانيم شاهد حل تمام آنها تا پايان پاييز باشيم گفت: پول به اندازه کافي در کشور وجود دارد و هر فردي که بيشتر تلاش کند بيشتر نصيبش مي‌شود

  .

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس خواستار فعاليت بانک‌ها در کشور براي دريافت منابع داخلي شد و افزود: در جلسه‌اي تصميم گرفته شد وزارت کار 100 ميليارد تومان براي اشتغال روستايي استان در حوزه دامداري سنتي اختصاص دهد که حضور وزير کار در همدان در اين زمينه کارساز بود.

  وي با اشاره به اينکه دستور داده شده با 20 ميليارد تومان کار را آغاز کنند که کار در حال انجام است خاطرنشان کرد: اگر کل مبلغ اختصاص يابد 3 هزار شغل جديد را در شهرستان همدان و فامنين مي‌توان ايجاد کرد.

  حاجي‌بابايي با بيان اينکه بيش از 3 هزار تاکسي در همدان وجود دارد که يک‌هزار و 100 خودرو فرسوده است گفت: هر يک از دارندگان اين تاکسي‌هاي فرسوده درخواست 50 ميليون تومان وام تسهيلات براي نوسازي دارند که در مجموع 55 ميليارد تومان مي‌شود.

  .

   

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 173
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.