تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
30 خرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نشست انجمن کتابخانه هاي عمومي جورقان برگزار شد
 • لزوم بررسي تاسيس کتابخانه جديد در قالب طرح توسعه اي و مشارکتي در شهر جورقان
 • نشست انجمن کتابخانه هاي عمومي جورقان برگزار شد

  بخشدار مرکزي همدان در نشست انجمن کتابخانه هاي عمومي جورقان گفت : کتابخانه جورقان يکي از کتابخانه هاي موفق بخش مرکزي همدان است که استعداد کسب رتبه کشوري را نيز دارد .

  حميد عبدلي افزود : با توجه به آينده روبه رشد جورقان در ابعاد اجتماعي و فرهنگي اهميت ترويج فرهنگ کتاب و کتابخواني در اين شهر بسيار محسوس است .

  وي يادآور شد : کتابخانه جورقان با 2 هزار نفر عضوفعال، 4 برابر ظرفيت در حال خدمت رساني است که لزوم بررسي تاسيس کتابخانه  جديد در قالب طرح توسعه اي و مشارکتي از سوي انجمن کتابخانه هاي عمومي شهرستان احساس مي شود .

  اين مقام مسئول خبر داد : در سال جاري شهرداري جورقان 12 ميليون و 500 هزار ريال از 5/0 درصد سهم کتابخانه ها را به کتابخانه ها تخصيص داد است .

  رئيس کتابخانه هاي عمومي شهرستان همدان نيز گفت : کتابخانه ولايت با اعتباري بالغ بر 2 ميليارد ريال و کتابخانه تالار قرآن همدان با اعتبار3 ميليارد ريالي در دهه فجر افتتاح شد .

  محبيان از عضو گيري رايگان کتابخانه ها در هفته کتاب گفت و اضافه کرد : عملکرد و برنامه هاي پيشنهادي مديران کتابخانه هاي شهرستان در سامانه اي ثبت روزانه شده و اجراي آن بررسي و اعلام عمومي مي شود .

  وي ادامه داد : با توجه به استقبال گسترده از کتابخانه جورقان پيش بيني راهيابي اين کتابخانه به صدر ارزيابي کتابخانه هاي موفق استاني و کشوري مي شود .

  محبيان از موفقيت برگزاري نشست مدرسه اي کتاب با همکاري مديران مدارس جورقان خبر داد و تصريح کرد : اکثر اعضاء کتابخانه جورقان را کودکان، نوجوانان و زنان خانه دار تشکيل مي دهند .

  گفتني است برنامه ايجاد غرفه کتاب و کتابخواني در ايام نوروز براي مسافران نوروزي در پارک غدير جورقان در ورودي شهر همدان مهيا خواهد شد .

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 63
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.