تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
3 شهریور 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  سرپرست فرمانداري همدان گفت :
 • هدف از جذب گردشگر و مسافر ايجاد نشاط اجتماعي، افزايش درآمد و ايجاد اشتغال است.
 • سرپرست فرمانداري همدان گفت :

  هدف از جذب گردشگر و مسافر ايجاد نشاط اجتماعي، افزايش درآمد و ايجاد اشتغال است.

  سرپرست فرمانداري همدان گفت : هدف از جذب گردشگر و مسافر ايجاد نشاط اجتماعي، افزايش درآمد و ايجاد اشتغال است که بر روي دو مورد آخر مسئولان دولتي بايد برنامه‌ريزي بيشتري داشته باشند.

  حسين افشاري امروز در ستاد تسهيلات نوروزي شهرستان همدان با اشاره به اينکه ارتقاء فرهنگ عمومي در رابطه با احترام به گردشگر مهم است، اظهار داشت: جذب طولاني مدت گردشگر در يک شهر و کشور به ميزان حفظ حرمت و حفظ امنيت گردشگر بستگي دارد.

  وي با بيان اينکه دستگاه‌هاي متولي تأمين امنيت گردشگران و مسافران در اين ايام پيش از گذشته اهتمام بورزند، افزود: رسانه‌ها در جذب گردشگر نقش موثري دارند.

  افشاري با تأکيد بر اينکه همدان از ظرفيت‌هاي بسياري برخوردار است اما چندان به بيان اين ظرفيت‌ها نپرداخته‌ايم، گفت: تبليغات محيطي در مراکز تجمع جمعيت نظير تهران بسيار در جذب گردشگر براي همدان موثر است.

  فرماندار همدان بيان کرد: اگر بتوانيم همدان را در شهرهاي پرجمعيت به خوبي معرفي کنيم، همدان يکي از مقاصد اصلي گردشگري در داخل کشور و حتي خارج کشور مي‌شود.

  افشاري با اشاره به اينکه بخش خصوصي در جذب گردشگر موثرتر از بخش دولتي است، عنوان کرد: از ظرفيت سازمان‌هاي مردم نهاد در جذب گردشگر مي‌شود به خوبي استفاده کرد.

  فرماندار همدان با تأکيد به افزايش جاذبه‌هاي مصنوعي در سطح شهر ابراز کرد: شهرداري همدان در زمينه مبلمان شهري و استقرار المان‌ها خوب عمل کرده است و مي‌خواهيم که المان‌هاي نوروز امسال را نيز هر چه سريع‌تر و در مکان‌هاي مناسب نصب کنند.

  افشاري با اشاره به اينکه در ايام تعطيلات نوروز هر ساله تمهيدات مناسبي براي حوزه درمان انديشيده مي‌شود اما در مواقعي نيز گله‌مندي به وجود مي‌آيد، اظهار داشت: تيم‌هاي درماني بيمارستان‌هاي مهم مرکز استان در ايام تعطيلات نوروز تکميل باشد.

  وي با بيان اينکه نظارت و بازرسي بر بازار و صنوف از جمله موارد مهم در اين ايام پاياني سال است، افزود: نظارت بر بازار در حال انجام است اما بايد تشديد شود و بايستي کمک کنيم تا با مردم منصفانه برخورد شود.

  فرماندار همدان با تأکيد بر اينکه توجه به ورودي‌هاي شهر از ديگر موارد مورد توجه است، گفت: هدف از جذب گردشگر و مسافر ايجاد نشاط اجتماعي، افزايش درآمد و ايجاد اشتغال است که بر روي دو مورد آخر مسئولان دولتي بايد برنامه‌ريزي بيشتري داشته باشند.

  افشاري با اشاره به اينکه از ظرفيت خانه مسافرها نيز مي‌شود براي اسکان مسافران و گردشگران استفاده کرد، تأکيد کرد: ضمن اينکه اقامت مسافران در هتل‌ها اولويت اول است اما بايد به خانه مسافرها نيز براي فعاليتشان مجوز داده و آن‌ها را ثبت سامانه کنيم.

  وي با بيان اينکه فرمانداري به ساماندهي خانه مسافرها تأکيد دارد، تصريح کرد: بدترين حالت فعاليت کارتن به دست‌ها در سطح شهر است که مورد تأييد فرمانداري نيستند.

  فرماندار همدان با تأکيد بر اينکه استقرار کيوسک انتظامي در گنجنامه بيان کرد: اجازه ندهيم دست‌فروشان در گنجنامه تجمع داشته باشند چرا که اين مکان از جمله اماکن مهم گردشگري همدان است.

  افشاري ضمن تأکيد بر کشيک‌هاي نوروزي ابراز کرد: شهرداري از امروز تا 20 فروردين‌ماه براي هيچ گونه اقدام کنده‌کاري مجوز صادر نکند.