تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
1 مرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  سرپرست فرمانداري همدان :
 • بانوان در برخي از مسئوليتها ثابت کردند از آقايان شايسته ترند.
 • سرپرست فرمانداري همدان :

  بانوان در برخي از مسئوليتها ثابت کردند از آقايان شايسته ترند.

  همزمان با سالروز ميلاد باسعادت حضرت صديقه طاهره و روز زن سرپرست فرمانداري همدان طي نشستي با بانوان شاغل در فرمانداري ضمن تبريک اين مناسبت از تلاشهاي آنها در انجام امور محوله قدرداني کرد.

  حسين افشاري بااشاره به جايگاه والاي زن در اسلام گفت : در روايتي حضرت صاحب الامر(عج) فرمودند الگوي من جده ام فاطمه زهراست که يقين داريم روايات و آيات ما استعاره نيستند و همواره از حقايقي پرده برداري مي کنند.

  وي افزود : بسياري از رهبران جهان هم ازساليان گذشته تا کنون از زنان در مسئوليتهاي حساس بهره گرفته اند که نشان مي دهد جايگاه زنان در ديگر اديان و کشورها هم مورد توجه مي گيرد.

  افشاري اضافه کرد : در حوزه بانوان معمولا با دو آسيب مواجهيم يکي نکاه ناقص و مرد سالارانه و ديگري عدم خودباوري مواجهيم .

  وي با بيان اينکه نقش اول را در تغيير نگاه به جايگاه زنان خود آنها بازي مي کنند افزود : اثبات شايستگي افراد ربطي به جنسيت و شکل زندگي آنها ندارد .

  سرپرست فرمانداري همدان يادآور شد : در تجارب مسئوليتي گذشته مسئوليتهايي را به برخي از بانوان همکار واگذار کرديم که منشا تحولات و اقدامات در خور توجهي در آن مسئوليت شدند .

  وي با تاکيد بر ملاحظه حساسيت کار در فرمانداري تصريح کرد : در انجام وظايف کاري نبايد شاهد هيچگونه کوتاهي  باشيم و بعنوان يک نهاد حاکميتي حفظ رازداري و طبقه بندي اسناد و اطلاعات بسيار اهميت دارد .

  حسين افشاري در پايان خواستار توجه جدي تر بانوان به حوزه سلامت و خودباوري شد و افزود : برخي از شهروندان و مراجعان ما به مراکز درماني ويژه بانوان از حقوق اوليه خود محرومند که لازم است در اين حوزه شما ورود داشته باشيد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 83
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.