مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
12 خرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  سرپرست فرمانداري همدان خبر داد :
 • آغاز بکار تيمهاي بازرسي ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي شهرستان همدان از 20 اسفند تا پايان فروردين
 • سرپرست فرمانداري همدان خبر داد :

  آغاز بکار تيمهاي بازرسي ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي شهرستان همدان از 20 اسفند تا پايان فروردين

  حسين افشاري در ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي شهرستان همدان از آغاز بکار تيمهاي بازرسي متشکل از نمايندگان دستگاههاي ذيربط اين ستاد از 20 اسفند تا پايان فروردين خبر داد .

  وي با بيان اينکه کارهاي مقدماتي زيادي براي تامين خدمات مورد نياز مسافران و شهروندان در ايام تعطيلات نوروزي فراهم شده است افزود : اعتقاد داريم با کسب آمادگي و پيش بيني هاي لازم در بسياري از موارد مي توانيم از بروز مشکلات احتمالي در ارايه خدمات و ايجاد تنش و نارضايتي پيشگيري نمائيم.

   سرپرست فرمانداري همدان با اشاره به ظرفيت 2 هزار و 700 نفري هتلها و ديگر مراکز اقامتي سطح شهر همدان تصريح کرد : 905 کلاس در سطح مدارس نيز در قالب ستادهاي اسکان نوروزي پذيراي مسافران هستند اما همچنان اين ظرفيتها احتمال دارد براي مسافران نوروزي کافي نباشد.

  وي خانه مسافرهاي شخصي شهروندان را ظرفيتي مناسب براي استفاده گردشگران در ايام تعطيلات نوروز و ديگر ايام برشمرد و افزود : خانه مسافرها مي تواند براي شهروندان درآمدزايي خوبي بهمراه داشته باشد اما فعاليت آنها و راهنمايان به اين مراکز بايد ساماندهي شده،شناسنامه دار و تحت نظارت باشد.

  افشاري با اشاره به برگزاري اجلاس جهاني گردشگري در همدان و ديگر تبليغات انجام شده اظهار کرد : ميزان ورودي گردشگران داخلي و خارجي نسبت به گذشته افزايش قابل توجهي داشته و همچنان بايد آمادگي بيشتري  براي پذيرش مسافران داشته باشيم.

  سرپرست فرمانداري همدان با بيان اينکه تنشها،نابسامانيها و عدم امنيت در تعيين مسير گردشگران از اهميت به سزايي برخوردار است افزود: بايد تيمهاي بازرسي با کار جمعي، هماهنگ و تذکر به موقع از عوامل ايجادکننده نارضايتي هاي احتمالي پيشگيري کنند.

  وي يادآور شد : در ايام نوروز سال 97 در سه حوزه مشکل داشتيم که يکي از آنها عدم حضور متخصص و تيم مورد نياز درماني در برخي از مراکز درماني بود که با اعلام برنامه هاي تسهيلات نوروزي پيش رو ظاهرا تمهيدات لازم توسط دانشگاه علوم پزشکي بعمل آمده است.

  افشاري افزود : افراد کارتن بدست که ضمن جذب مسافران و هدايت آنها به خانه مسافرهايي که بدون هيچ نظارتي و با قيمتهاي نامتعارف فعاليت مي کردند مشکل ديگري بود که با آن مواجه بوديم.

  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرمانداري همدان نيز در اين جلسه گفت : در سال 97 تا کنون 9 هزار و 981 مورد بازرسي توسط اين ستاد در حوزه هاي تعيين شده داشتيم که تنها در زمينه عرضه مواد غذايي 111 مورد نمونه برداري انجام شد که 130 واحد غير بهداشتي عرضه مواد غذايي تا زمان رفع نقص تعطيل شد.

  علي اصغر ناظزي پور افزود : نسبت به نوروز سال گذشته تيم بازرسي ستاد رزا متناسب با نظرسنجي هاي انجام شده گسترده تر کرديم و اکنون اين تيم متشکل از نمايندگان 12 دستگاه اجرايي و خدماتي هستند.

  وي با اشاره به اهميت تلاش براي تحقق سياستهاي توسعه گردشگري استان بيان کرد : تيمهاي بازرسي ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي سلامت، بهداشت، امنيت و رضايتمندي همه جانبه را مد نظر دارد و بدنبال مچ گيري نيست.

  معاون مدير کل امور اجتماعي استانداري همدان نيز از فعاليت 11 تيم استاني و 9 تيم شهرستاني ذيل ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي استان خبرداد و گفت : دستگاههاي اجرايي موظفند برابر وظايف ذاتي خود بازرسي هاي معمول را انجام دهند.

  اخوان افزود : فرمهاي نظرسنجي از گردشگران تهيه شده و و توسط تيمهاي بازرسي ستاد عملکرد بخشهاي مختلف مورد بازرسي و بررسي قرار مي گيرد تا با نظارتهاي محسوس و نامحسوس شاهد افزايش رضايتمندي شهروندان و مسافران نوروزي باشيم.

  وي در پايان تاکيد کرد : فضاسازي مراکز تفريحي،گردشگري و ساير مراکز پرتردد در ايام تعطيلات نوروز ظرفيت خوبي براي انتقال پيامهاي فرهنگي و احاديث است .

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 226
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.