مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
12 خرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  شهرستان همدان پيشرو در عملکرد ستاد صيانت
 • نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي از بازرسي هاي موثر ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندان همدان قدرداني کرد.
 • شهرستان همدان پيشرو در عملکرد ستاد صيانت

  نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي از بازرسي هاي موثر ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندان همدان قدرداني کرد.

  امير خجسته در جلسه هيات انديشه ورز بازرسي ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندان همدان پس از استماع گزارش اقدامات انجام شده خطاب به فرماندار همدان و بازرسان اين ستاد گفت : بعنوان نماينده مردم از عملکرد خوب و بازرسي هاي موثرتان تشکر مي کنم.

  وي با اشاره به نامگذاري سال جديد بعنوان رونق توليد و بيانيه گام دوم انقلاب از سوي مقام معظم رهبري تاکيد کرد : همه توان خود را براي اجراي اين منويات بايد بکار ببنديم و موانع توليد را از پيش رو برداريم.

  نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي اصلاح نظام بانکي و شفاف سازي عملکرد بانکها را ضروري دانست و افزود : عملکرد بانکها در راس موانع پيش روي ما در رونق توليد بايد مورد بازنگري و نظارت قرار گيرد.

  وي تصريح کرد : اعتقاد به کار بازرسي و اثر بخش بودن آن دارم و در مجلس هم بسياري از امور را با بازرسي هاي مستمر به نتيجه رسانديم که عملکرد گمرک از جمله آنها بود .

  خجسته با بيان اينکه دولت الکترونيک و شفاف سازي بايد به معناي واقعي در سال جديد عملياتي شود تاکيد کرد : ليست مفسدان اقتصادي را در اختيار مراجع قضايي گذاشتيم که تعدادي از آنها به سزاي عمل خود رسيدند و از رياست جديد اين قوه انتظار داريم پرونده بقيه مفسدان نيز هر چه سريعتر رسيدگي شود.

  وي با قدرداني از استاندار همدان بواسطه انتخاب حسين افشاري بعنوان فرماندار همدان افزود : شهرستان همدان با انتصاب ايشان از يک مدير با تجربه و جامع برخوردار شده است که از ظرفيتهاي موجود شتاخت کافي دارد از درک سياسي بالايي برخوردار و براي همدان يک فرصت است.

  نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي در پايان تصريح کرد : براي توسعه همدان بايد بر محور گردشگري حرکت کنيم که زيرساختهاي لازم هم در اين خصوص فراهم شده است و پس از تعطيلات نوروز بايد مهياي ميزباني از گردشگران براي فصول بهار و تابستان باشيم.

   

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 197
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.