مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
14 خرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان:
 • به پست بانک ها و دفاتر پيشخوان دولت تأکيد مي‌شود طوري حضور مردم را مديريت کنند تا موجب تجمع نشود
 •  

  فرماندار همدان:

  به پست بانک ها و دفاتر پيشخوان دولت تأکيد مي‌شود طوري حضور مردم را مديريت کنند تا موجب تجمع نشود.

   

  چند روزي است که با آغاز به کار دفاتر پيشخوان دولت شهر همدان تجمع مردم نگراني هايي را براي همشهريان ايجاد کرده به طوريکه واگذاري مسئوليت برخي از کارگزاري هاي بورس به دفاتر پيشخوان دولت ممکن است امروز انتشار بيش از پيش ويروس کوويد19 را رقم بزند.

  فرماندار همدان در اين باره در گفت‌وگو با ايسنا، با تأکيد بر اينکه خطر شيوع کروناويروس بسيار جدي است، اعلام کرد: به پست بانک ها و دفاتر پيشخوان دولت تأکيد مي‌شود طوري حضور مردم را مديريت کنند تا موجب تجمع نشود.

  حسين افشاري با بيان اينکه مردم احساس بي خيالي نکنند و هوشيار باشند، اظهار کرد: لازم نيست تمام مردم در ساعات اوليه صبح در دفاتر پيشخوان دولت و پست بانک ها تجمع يابند.

  فرماندار همدان درباره حضور و تجمعات مردم در مراکز پيشخوان دولت و پست بانک ها، يادآور شد: الزامي وجود ندارد که حتماً همه مردم در يک روز کارهاي خود را انجام دهند ضمن اينکه پيگيري مي‌کنيم تا فرصت ارائه خدمات را تمديد کنند و ديگر لازم نيست همه مردم در ساعت ? صبح و قبل از بازگشايي دفاتر صف بکشند.

  وي با بيان اينکه مراکز پيشخوان تمهيدات و پروتکل‌هاي بهداشتي را رعايت کرده‌اند، افزود: کثرت افراد در اين مراکز و برخي بانک ها و ادارات باعث نگراني در زمينه انتقال کروناويروس شده است که بايد مردم زمان  خود را طوري برنامه ريزي کنند که در ساعات خلوت به اين مراکز مراجعه کنند.

  افشاري تصريح کرد: در مراحل گذشته مردم همدان همراهي خوبي در زمينه کنترل شيوع کرونا داشتند و تاکنون اپيدمي خارج از کنترل نداشته ايم اما با توجه به اينکه کسب و کارها به ويژه واحدهاي صنفي از 23 فروردين آغاز به کار کرده‌اند، گروهي از مردم بي جهت به سطح معابر و فروشگاه‌ها مي‌روند.

  افشاري با تأکيد بر کاهش دفعات حضور مردم در فروشگاه‌ها، ادامه داد: ضرورتي ندارد همه اعضاي خانواده براي خريد وارد فروشگاه‌ها شوند و از طرفي بايد دفعات حضور مردم براي خريد در سطح بازار کاهش يابد.

  وي درباره تجمع برخي نمازگزاران در مساجد همدان ابرازنگراني کرد و از مردم خواست تا براي حفظ سلامت خود و ديگران از تجمع در مساجد خودداري کنند و بيان کرد: تعدادي از نمازگزاران همدان بدون رعايت فاصله اجتماعي و ماسک در مساجد و حسينه هاي شهر اقدام به اقامه نماز مي‌کنند.

  فرماندار همدان با بيان اينکه ستاد ملي مبارزه با کرونا هنوز مجوزي براي اجتماعات و بازگشايي مساجد و نمازهاي جمعه و جماعت نداده است، گفت: از جامعه متدين همدان مي‌خواهيم از تجمع و برگزاري نمازهاي جماعت در مساجد خودداري کنند.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 88
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.