مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
8 اسفند 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان :
 • اتحاديه هاي صنفي بر اجراي پروتکلها و محدوديتها در واحدهاي ذيربط بيشتر نظارت کنند.
 •  

  فرماندار همدان :

  اتحاديه هاي صنفي بر اجراي پروتکلها و محدوديتها در واحدهاي ذيربط بيشتر نظارت کنند.

  محمد علي محمدي در ستاد مقابله و مديريت کرونا شهرستان همدان با قدر داني از همراهي شايسته مردم و اصناف در رعايت الزامات و محدوديتهاي کرونايي گفت : اتحاديه هاي صنفي بر اجراي پروتکلها و محدوديتها در واحدهاي ذيربط بيشتر نظارت کنند.

  فرماندار همدان با اشاره به محدوديت فعاليت واحدهاي صنفي گروههاي شغلي 2 و 3 و4 از ساعت 18 روزهاي 29 و 30 آذرماه افزود : تشديد محدوديتها به مناسبت شب يلدا با هدف کاهش تردد و قطع زنجيره شيوع ويروس مورد تاکيد قرار گرفته که اميدواريم مردم به اين مهم توجه و همراهي نمايند.

  وي با بيان اينکه آرامستان باغ بهشت همدان از جمله اماکن آلوده و پرخطر ويروس کرونا محسوب مي شود اظهار کرد : ضمن استمرار ممنوعيت ورود خودروهاي شخصي به باغ بهشت انتظار داريم تعداد بسيار محدودي خانواده متوفي را همراهي کنند و در اين مکان پرخطر شاهد ازدحام و تجمع نباشيم.

  محمدي از رفع مشکل ترافيک تقاطع بلوار آيت الله نجفي خبرداد و افزود : بسته بودن يک مسير از پل شهيد قهاري همزمان با استقرار اکيپ راهور جهت کنترل ترددها در اين نقطه و مسدود کردن ورودي خيابان ستاره باعث ايجاد مشکلات جدي در تردد شهروندان و ساير خودروهاي عبوري شده بود که اقدام لازم در اين خصوص انجام شد.

  وي اجراي طرح محله محور شهيد سليماني را در راستاي پيشگيري و قطع زنجيره شيوع ويروس بسيار اساسي و مهم دانست و تصريح کرد: با تمام توان براي اجراي هر چه مطلوب تر اين طرح پاي کار هستيم و از ظرفيت ساير ادارات نيز در اين خصوص استفاده مي کنيم.

  فرماندار همدان در پايان افزود : ايام فاطميه را در پيش رو داريم که تدابير لازم در اين خصوص اتخاذ خواهد شد تا با همراهي مردم و هيتهاي حسيني بر اساس پروتکلها و محدوديتهاي تعيين شده مراسم سوگواري اين ايام را بنحوي برگزار کنيم تا با مشکل مواجه نشويم.

   

   

   

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 122
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.