مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
8 اسفند 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان خواستار شد :
 • تسريع در تامين خدمات عمومي مورد نياز ساکنان کوي فردوس
 •  

  فرماندار همدان خواستار شد :

  تسريع در تامين خدمات عمومي مورد نياز ساکنان کوي فردوس

  سرپرست فرمانداري شهرستان همدان ضمن بازديد از کوي فردوس در جلسه اي با حضور مديران دستگاه هاي اجرايي ذيربط مسايل و مشکلات ساکنان اين منطقه را مورد بررسي، پيگيري و رسيدگي قرار داد.

  محمد علي محمدي با اشاره به سکونت حدود 600 خانوار در مجتمع هاي مسکوني کوي فردوس گفت : برخي از تعاوني هاي مسکن و پيمانکاران اين مجموعه در انجام تعهدات خود کوتاهي کرده اند که پيگيري قانوني لازم بايد در اين خصوص انجام پذيرد.

  وي با اشاره به مشکل عدم صدور پايان کار و عدم رفع نواقص در برخي از اين مجتمع ها افزود : متاسفانه ساکنان اين واحدها پيگيري لازم را در اين خصوص انجام نداده اند و صرفا در اين واحدها سکونت يافته اند.

  سرپرست فرمانداري همدان خواستار رفع اين مشکل با همکاري اداره تعاون ، راه و شهرسازي، شهرداري و نظام مهندسي ساختمان شد و افزود : آماده سازي و محوطه سازي اين واحدها طبق قانون بر عهده تعاوني هاي مسکن مربوطه است که متاسفانه در اين خصوص کوتاهي کرده اند.

  وي عدم پيش بيني فضاي آموزشي مورد نياز اين منطقه را از ديگر مشکلات دانست و اظهار کرد : تنها يک قطعه زمين با کاربري آموزشي در اين منطقه وجود دارد که مقرر شد ضمن تحويل زمين به آموزش و پرورش با همکاري نوسازي مدارس و خيرين مدرسه ساز در اين خصوص اقدام گردد.

  محمدي با اشاره به اعلام آمادگي خير براي احداث مجموعه فرهنگي و مذهبي در اين منطقه افزود : برابر اعلام راه و شهرسازي قطعه زميني به مساحت حدود 500 متر مربع در اين خصوص پيش بيني شده است که مقرر شد ظرف يک هفته براي آغاز عمليات اجرايي تحويل اداره اوقاف و امور خيريه قرار گيرد.

  سرپرست فرمانداري همدان با اشاره به ضرورت تعريف خط اختصاصي تاکسي براي ساکنان کوي فردوس تصريح کرد : شرکت اتوبوسراني در کوي فردوس به ساکنان خدمات ارايه مي دهد اما کافي نيست و ساکنان براي اياب و ذهاب مشکل دارند.

  وي با اشاره به تعداد قابل توجه واحدهاي نانوايي در سطح شهر همدان بيان کرد : يک واحد نانوايي سنگکي در اين مجموعه فعال است و با همکاري اتحاديه نانوايان و سازمان صمت بزودي يک واحد نانوايي لواشي نيز از سطح شهر به اين مکان منتقل خواهد شد.

  محمدي در پايان خواستار تسريع در تامين خدمات عمومي مورد نياز ساکنان کوي فردوس شد و افزود : راه و شهرسازي در اين خصوص بايد نسبت به پيگيري ويژه اقدام و زمينهاي مورد نياز کاربري هاي مختلف پيش بيني شده را به متوليان امر تحويل نمايد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 140
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.