مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
29 فروردین 1400 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  اگر شهر را مديريت نکنيم شهر ما را مديريت خواهد کرد
 • فرماندار همدان : بايد با برنامه ريزي کار کنيم تا در مقابل عمل انجام شده قرار نگيريم
 •  

  اگر شهر را مديريت نکنيم شهر ما را مديريت خواهد کرد

  فرماندار همدان :  بايد با برنامه ريزي کار کنيم تا در مقابل عمل انجام شده قرار نگيريم

  محمد علي محمدي در نشست هم انديشي توانمند سازي محلات شهر همدان با اشاره به ضرورت رفع محروميت و ايجاد توازن منطقه اي در برخي از محلات کمتر برخوردار شهر همدان گفت : اگر شهر را مديريت نکنيم شهر ما را مديريت خواهد کرد.

  وي با بيان اينکه اگر با ترسيم افق مشخص کار نکنيم دچار روزمرگي مي شويم افزود : بايد با برنامه ريزي کار کنيم تا در مقابل عمل انجام شده قرار نگيريم.

  سرپرست فرمانداري همدان با اشاره به ضرورت ارتباط مديران با سطوح و اقشار مختلف مردم تصريح کرد : بايد بايد حرف مردم را گوش داد و انجام خدمت با نشستن پشت ميز حاصل نمي شود.

  محمدي بالا بودن اجاره بها و قيمت مسکن در همدان از جمله مشکلات قابل توجه برشمرد و يادآور شد : يکي از علل نابساماني و ساخت و سازهاي غير مجاز عدم تامين اراضي مسکوني مورد نياز با قيمت مناسب و برنامه ريزي است.

  وي افزود : مسکن مهر را در مناطقي جانمايي کرديم که با مشکل تامين زيرساختهاي مورد نياز مواجه شديم و هنوز هم در برخي مناطق شهر همدان در اين زمينه مشکل داريم.

  سرپرست فرمانداري همدان احداث شهرک بنکداران را افتخاري براي همدان دانست و گفت : رفع مشکل ترددخودروهاي سنگين در بافت مرکزي شهر، تجميع اصناف همگن ، سهولت دسترسي خريداران، ايجاد بازار بزرگ منطقه اي و رونق اقتصادي از جمله محاسن اين طرح کارامد است.

  وي با اشاره به ضرورت ساماندهي برخي از واحدهاي صنفي اظهار کرد : عليرغم اقدامات انجام شده براي انتقال واحدهاي صنفي سنگ تراشي قبور در يک ورودي اصلي به شهر همدان همچنان هر رهگذري در بدو ورود با سنگهاي قبر روبرو مي شود .

  محمد علي محمدي از برگزاري نشستهاي مستمر با هدف رفع مسايل و مشکلات محلات توانمند سازي شهر همدان خبر داد و افزود: در اين نشستها با حضور مديران ذيربط سعي خواهيم کرد با تمرکز بر روي برخي از مشکلات قابل حل شاهد اقدامات اجرايي باشيم .

   

   

   

   

   

   

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 643
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.