مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
29 فروردین 1400 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  خروج مرغ از همدان ممنوع است
 • در راستاي تنظيم بازار و تامين مرغ مصرفي مورد نياز، خروج مرغ از شهرستان همدان ممنوع است.
 •  

  خروج مرغ از همدان ممنوع است

  در راستاي تنظيم بازار و تامين مرغ مصرفي مورد نياز، خروج مرغ از شهرستان همدان ممنوع است.

  محمد علي محمدي در کارگروه تنظيم بازار شهرستان همدان خواستار بررسي دقيق ميزان مصرف و چگونگي توزيع کالاهاي اساسي در سطح شهرستان شد.

  فرماندار شهرستان همدان با اشاره به گزارش توزيع کالاهاي اساسي توسط صنعت معدن و تجارت استان تاکيد کرد : بايد با تمرکز بر شبکه توزيع کالاهاي اساسي و تشديد نظارت بنحوي عمل کنيم که کالاهاي اساسي بدست مصرف کنندگان واقعي برسد.

  وي افزود : در راستاي تنظيم بازار و تامين مرغ مصرفي مورد نياز، نيز خروج مرغ از شهرستان همدان ممنوع است و در اين خصوص بايد نظارت جدي اعمال شود.

  محمدي اضافه کرد:  مردم از گوناگوني و افزايش غير قانوني قيمت کالاها گله مندند و انتظار دارند دستگاههاي دولتي مسئول در امر نظارت به وظايف خود عمل کنند که خواسته بحقي است.

  وي خواستار ساماندهي وظعيت بساط گستران و دست فروشان با همکاري شهرداري و اتاق اصناف شد و اظهار کرد : بساط گستري و دست فروشي در همه جا متداول است اما بايد فعاليت آنها در چارچوب مشخص و با توجه به همه جوانب باشد.

  فرماندار همدان از توزيع سهميه شکر يارانه اي بصورت بسته بندي با قيمت مشخص درج شده خبر داد و افزود : در توزيع کالاهاي اساسي بايد بنحوي عمل کنيم که اين کالاها بدست مصرف کننده برسد و از شبکه توزيع براي ساير مصارف خارج نشود.  

  وي در پايان تاکيد کرد با توجه به وضعيت مرغ و تخم مرغ بازرسان سازمان صمت، اتحاديه ها و ستاد صيانت در روز هاي آتي نظارت جدي بر بازار و نحوه توزيع و عرضه اين محصولات داشته باشند.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 654
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.