مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
15 فروردین 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان خواستار تسريع در تکميل طرح موزه ميدان امام شد
 • با توجه به اجراي برنامه ها و مراسم مهم در پياده راه ميدان امام (ره) طرح موزه مرکزي ان بايد هر چه سريعتر تکميل شود.
 • فرماندار همدان خواستار تسريع در تکميل طرح موزه ميدان امام شد

  با توجه به اجراي برنامه ها و مراسم مهم در پياده راه ميدان امام (ره) طرح موزه مرکزي آن بايد هر چه سريعتر تکميل شود.

  حسين افشاري در نشست اعضاي شوراي اسلامي شهرستان همدان گفت : نهضت توجه به مناطق کمتر برخوردار احيا شده و همه مسئولان در اين خصوص دغدغه دارند.

  وي افزود : نقاط کمتر برخوردار شهر را حاشيه اتلاق نمي کنيم و همه مناطق شهر از نظر ما در دايره اي قرار دارند که بايد در اقصي نقاط شعاع اين دايره خدمات عادلانه توزيع شود.

  فرماندار شهرستان همدان اضافه کرد : بي برنامه بودن توسعه جغرافيايي شهر باعث باعث شده بسياري از ساخت و سازهاي غير قانوني و متراکم در برخي نقاط شهر صورت بگيرد که قادر نيستيم کاربري هاي مورد نياز براي اجراي برخي از طرحها را در اين مناطق تامين نماييم.

  وي خواستار تسريع در تکميل طرح موزه ميدان امام شد و تاکيد کرد : با توجه به اجراي برنامه ها و مراسم مهم در پياده راه ميدان امام (ره) طرح موزه مرکزي ان بايد هر چه سريعتر تکميل شود.

  افشاري افزود : گودال بزرگ و نيمه کاره در مرکز ميدان تاريخي و اصلي شهر جلوه خوبي در ديد شهروندان نيست و بعضا با اجراي برخي مراسم مهم اين منظره نامناسب در معرض ديد عموم و کشور قرار مي گيرد.

  فرماندار همدان با اشاره به ضرورت تجهيز اتاق بحران و سيستم مانيتورينگ شهر همدان اظهار کرد : 13.1 ميليارد ريال اخيرا اعتبار متوازن توزيع کرديم که با توجه به ضرورت امر 3 ميليارد تومان بدين منظور لحاظ کرديم تا در اختيار شهرداري همدان قرار گيرد.

  وي از اعضاي شوراي اسلامي شهرستان خواست تا در انتبات پيش رو بي طرفي خود را حفظ نمايند و افزود : مردم به شما به عنوان گروههاي مرجع نگاه مي کنند و شان حقوقي و قانوني شما نيز ايجاب مي کند در اين خصوص بي طرف باشيد.

  حسين افشاري نقش اعضاي شوراي اسلامي شهرستان را در جلوگيري از سوء استفاده هاي احتمالي بسيار موثر دانست و تصريح کرد : برخي افراد با نقاب ارزشي و اعمال نفوذ در بخشهاي مختلف بدنبال منافع خويش با تطميع برخي از مسئولان هستند که نبايد اجازه دهيم چنين اتفاقي بيفتد.

  وي با تاکيد بر ضرورت عدالت محوري افزود : به تعبير سيد جمال الدين اسد آبادي حکومت به عدل استوار است و مردم به علم و لذا اگر به اجراي عدالت کمک نکنيم حتي اگر بهترين خدمات را به مردم بدهيم ناموفق عمل کرديم چون امکانات و خدمات بايد عادلانه توزيع شود.

  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرمانداري همدان نيز در اين نشست گفت : شوراي اسلامي شهرستان مي تواند در سياستگذاري کلان شوراهاي اسلامي زير مجموعه به منظور ايجاد هماهنگي و همگرايي بيشتر موثر باشد.

  محمدرضا پيرودين با اشاره به ضرورت تمرکز بيشتر بر بحث سرمايه گذاري افزود : با ارايه برخي از تسهيلات و مشوق ها به سرمايه گذاران بايد شرايط را براي سرمايه گذار مساعد و زمينه هاي لازم را فراهم نماييم.

  وي خواستار توجه شوراي اسلامي شهرستان به کاهش نارضايتي هاي مردمي مرتبط با شوراهاي اسلامي شد و تاکيد کرد : ايجاد هماهنگي بين اعضاي شوراهاي اسلامي و دستگاههاي اجرايي نيز مي تواند در اجراي برنامه هاي اثر گذار موثر باشد.

  معاون امور عمراني فرمانداري نيز تاکيد کرد : تکميل پروژه هاي نيمه تمام شهر همدان بايد در اولويت باشد.

  رضا زماني اظهار اميدواري کرد تا انتخابات جديد در دوره پنجم شوراي اسلامي شهرستان و تغييرات بعمل آمده منشا خدمات موثر براي ارتقاء جايگاه اين شورا باشد.

  وي افزود: شوراي اسلامي شهرستان متشکل از 2 عضو شوراي اسلامي شهر همدان، يک عضو نماينده از هر شهر و بخش زير مجموعه شهرستان و جمعا 6 عضو است که بايد برابر قوانين به وظايف شوراي اسلامي شهرستان عمل نمايند.

  در اين نشست اعضاي شوراي اسلامي شهرستان همدان نيز به بيان نقطه نظرات خود پرداختند و فرماندار همدان از اعضاي اين شورا خواست تا در جلسات کارشناسي و رسمي فرمانداري متناسب با موضوعات مورد نياز شرکت نمايند.

   

   

   

   

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 93
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.