مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
13 تیر 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  همزمان با چهارمين روز از دهه مبارک فجر
 • پنج طرح بهداشتي درماني در شهرستان همدان به بهره برداري رسيد
 • همزمان با چهارمين روز از دهه مبارک فجر

  پنج طرح بهداشتي درماني در شهرستان همدان به بهره برداري رسيد.

  همزمان با چهارمين روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار همدان، فرماندار شهرستان همدان و ديگر مديران ذيربط استان 5 طرح بهداشتي درماني با 50 ميليارد ريال اعتبار در شهرستان همدان به بهره برداري رسيد.

  تعمير و بازسازي مرکز خدمات جامع سلامت امام حسين (ع)، احداث و تجهيز بخش لندري و IPD بيمارستان آتيه و کلينيک پزشکي اکباتان همدان چهار طرحي بود که امروز با حضور مديران استان و شهرستان رسما به بهره برداري رسيد.

  فرماندار همدان در حاشيه اين مراسم با بيان اينکه امروز شاهد بهره‌برداري از پنج طرح مهم در حوزه بهداشت، درمان و سلامت در مرکز استان بوديم، گفت: براي اين پروژه ها در مجموع 50 ميليارد ريال هزينه شده و علاوه بر ارتقاء بحث سلامت مي‌تواند به گردشگري سلامت نيز کمک کند.

  حسين افشاري ادامه داد: يکي از طرح‌هايي که امروز در بيمارستان آتيه افتتاح شد، اين قابليت را دارد که بيماران خارج از کشور را پذيرش کند همچنين پروژه ديگري با عنوان مرکز سلامت خضر و با امکانات بسيار پيشرفته مورد بهره برداري قرار گرفت که تعداد 45 هزار نفر جمعيت منطقه را پوشش مي‌دهد.

  وي لفزود کلينيک پزشکي شبانه روزي که با توان بخش خصوصي امروز در شهر همدان به بهره برداري رسيد علاوه بر اشتغالزايي مستقيم براي 30 تا 50 نفر مي تواند خدمات پزشکي و پرستاري قابل توجهي به شهروندان ارايه نمايد.