مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
13 تیر 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار شهرستان همدان:
 • مديران شهرستان همدان به گفتمان اقتصاد مقاومتي تسلط پيدا کرده اند.
 • فرماندار شهرستان همدان:  

  مديران شهرستان همدان به گفتمان اقتصاد مقاومتي تسلط پيدا کرده اند.

  حسين افشاري امروز در ستاد اقتصاد مقاومتي شهرستان همدان با بيان اينکه موضوع بارز در جلسه امروز تسلط مديران شهرستان به گفتمان اقتصاد مقاومتي است اظهار کرد: کميته‌هاي چهارگانه که وظيفه تامين، توليد و توزيع کالا و خدمات را برعهده داشتند، در زمينه اقتصاد مقاومتي پيشرو بودند اما در حوزه گفتمان‌سازي عقب بوديم که اين مشکل نيز حل شده است.

  وي با اشاره به اينکه با نگاه به رفتار مردم درمي‌يابيم نسبت به سال گذشته در برابر کمبود کالا پخته‌تر عمل مي‌کنند و مراقب حربه‌هاي دشمن هستند افزود: مردم مي‌دانند دشمنان از تحريم‌ها و فشار‌‌هاي رواني به دنبال چه هدفي هستند؟

  فرماندار همدان با بيان اينکه دشمن همه توان خود را به کار برد تا مردم را از نظام جمهوري اسلامي نااميد کند اما نتوانست بيان کرد: شاخص‌ها در ابعاد مختلف نشان مي‌دهد مردم دست دشمن را خوب خوانده‌اند

  .

  وي با بيان اينکه در همدان در حوزه توليد کالا و خدمات به خصوص محصولات استراتژيک مثل گندم، ذرت، جو، دانه‌هاي روغني و ... به خوبي عمل مي‌شود بيان کرد: خدمات اوليه آب، گاز و خدمات ارتباطي روند رو به بهبود دارند و با کمترين اخلال مواجه هستيم.

  افشاري ادامه داد: در تابستان سال‌جاري پيش‌بيني شده بود با کمبود برق مواجه شويم اما وزارت نيرو در توليد و مردم از نظر صرفه جويي عملکرد خوبي داشتند.

  وي با بيان اينکه طي سال گذشته و امسال 20 واحد راکد به چرخه توليد بازگشته‌اند افزود: پتروشيمي هگمتانه در حال راه‌اندازي است، ضمن اينکه حربه تحريم‌ها کند شده است.

  فرماندار همدان افزود: در حوزه بهداشت و درمان بسياري از خدمات تخصصي، فوق تخصصي و پيشگيرانه در همدان ارائه مي‌شود و 20 درصد خدمات درماني به استان‌هاي مجاور را نيز انجام مي‌دهيم.

  وي ضمن اينکه دانشگاه D8 را يکي از افتخارات نظام جمهوري اسلامي دانست که در همدان راه‌اندازي شده است خواستار توجه به استفاده از اين ظرفيت شد.

  افشاري با بيان اينکه در حوزه گردشگري با افزايش 36 درصدي حضور گردشگر خارجي در همدان مواجه هستيم اين مهم را ناشي از تاثيرگذاري همايش‌هايي مانند «همدان، 2018  دانست و تصريح کرد: همدان از نظر گردشگري در صدر دنيا مطرح شده و سازمان‌هاي مرتبط با گردشگري جهاني نسبت به اين استان گرايش دارند.

  وي در ادامه به موضوع گازرساني پرداخت و افزود: گازرساني به روستا‌هاي کمتر از 10 خانوار باقي مانده و ارائه خدمات در روستا‌هاي بين 10 تا 20 خانوار در حال انجام است.

  فرماندار شهرستان همدان در ادامه با بيان اينکه رسانه نقش کليدي دارند افزود: 50 درصد بار اقتصاد مقاومتي در بخش رسانه‌اي بود چراکه رسانه‌هاي متعهد جنگ رواني دشمن را خنثي کردند.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 351
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.