تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
28 بهمن 1397 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون عمراني فرماندار همدان خواستار شد:
 • طرح جانمايي و جابجايي واحد هاي جمع آوري و تفکيک ضايعات به مشاور طرح جامع تفضيلي داده شود
 • معاون عمراني فرماندار همدان خواستار شد:

  طرح جانمايي و جابجايي واحد هاي جمع آوري و تفکيک ضايعات به مشاور طرح جامع تفضيلي داده شود

  معاون عمراني فرمانداري همدان در جلسه کارشناسي کارگروه امور زير بناي و تامين مسکن شهرستان همدان در خصوص واحد هاي جمع آوري و تفکيک ضايعات شهرستان همدان گفت : ساماندهي اين واحد ها نيازمند زمان است و برنامه ريزي در اين خصوص نيازمند برنامه اي کوتاه و بلند مدت است .

  وي تصريح کرد : جمع آوري و تفکيک ضايعات در هر شهري جز مشاغل مورد نياز به حساب مي آيند اما محل و شيوه کار آنها بايد طبق ضوابط باشد .

  رضا زماني افزود : احداث مجتمع تفکيک استاندارد ضايعات بر اساس ضوابط محيط زيست براي شهرستان همدان نياز است که شهرداي همدان بايد بر اساس تغييرات طرح تفضيلي شهر مطالعات اجرايي آن را آغاز کند .

  وي اظهار کرد : نقشه کار شهرداري در محدوده شهر بر مبناي طرح تفضيلي است اما در حريم شهر مسئوليت کار با کارگروه امور زير بنايي بوده و طرح هاي قابل اجراي شهرداري بايد با تصويب اين کارگروه نهايي شود .

  زماني با اشاره به کاربري هاي غير مجاز و آلوده کننده محيط زيست در اين منطقه بدون رعايت استاندارد هاي کاري ادامه داد : در فاز نخست بايد برنامه ريزي شيوه کار براي اين واحد ها در منطقه تعريف و در مرحله بعد جانمايي منطقه جديد و جابجايي اجرايي شود  .

  وي در خصوص گسترش واحد هاي غير قانوني جمع آوري و تفکيک ضايعات عنوان کرد : شهرداري مريانج، جهاد کشاورزي و راهداري و حمل و نقل جاده اي بايد با تعاملي کاري نسبت به جلوگيري از رشد غير قانوني اين واحد ها اقدام لازم را بعمل آورند .

  معاون عمراني فرمانداري همدان خواستار ارائه برنامه مشاور طرح تفضيلي شهر در اين خصوص شد و افزود : جمع آوري و تفکيک ضايعات محل درآمد قشري از مردم و نياز جامعه است و ساماندهي آنها در فاز نخست در دستور کار است .

  وي در پايان گفت : شهرداري همدان و مريانج با همکاري هم زميني را براي ساماندهي اين واحد ها مشخص کنند .

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 151
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.