تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
28 بهمن 1397 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي:
 • همدان بايد به عنوان يکي از هفت استان تراش و توليد سنگ هاي قيمتي کشور قرار گيرد .
 • نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي:

  همدان بايد به عنوان يکي از هفت استان تراش و توليد سنگ هاي قيمتي کشور قرار گيرد .

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي در جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان همدان ضمن تسليت ايام سوگواري امير مومنان گفت : شهرستان همدان همه توان خود را براي همراهي و سرمايه گذاري بخش خصوصي به کار گرفته است .

  وي به شرايط خوب سرمايه گذاري در استان و همراهي دستگاه هاي اجرايي اشاره کرد و افزود : من به تنهايي از طرف همه مسئولين استان قول مي دهم هر کاري که استان بتواند براي پيشبرد و شکل گيري طرح انجام مي دهد .

  حميد رضاحاجي بابايي ادامه داد : پيگير عضويت همدان در هفت منطقه توليد و عرضه سنگ هاي زينتي کشور خواهم شد .

  وي با تاکيد بر استعداد و فضاي کاري خوب همدان گفت : علي رغم بيان فضاي بسته براي کار بايد گفت همدان فضاي بسيار مناسبي براي کار و سرمايه گذاري دارد .

  حاجي بابايي تصريح کرد : بايد با پشت سر گذاشتن حواشي گام بلندي در حوزه اشتغال استان برداشت و مي توان از مناطقي چون قهاوند و فامنين آغاز کرد .

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد : همدان بايد به عنوان يکي از هفت استان تراش و توليد سنگ هاي قيمتي کشور قرار گيرد .

  وي افزود : همدان به سبب برخورداري از شرکت فناوري و پارک علم و فناوري پس از تهران، اصفهان و تبريز براي تبديل شدن به يکي از چهار قطب فناوري هاي برتر در حوزه علمي و صنعتي کشور شناخته شده است .

  حاجي بابايي گفت : همدان يکي از استان هاي ويژه براي طرح هاي ملي و اقتصاري بزرگ است چرا که با يازده استان همسايه بوده و بعد مسافتي کمتر از 3 ساعت با مرکز کشور قرار دارد .

   

  وي خاطر نشان کرد : شرايطي همچون راه، فرودگاه و راه آهن براي تسهيل سرمايه گذاري بخش خصوصي در همدان فراهم است .

  حاجي بابايي اضافه کرد : استان همدان از ظرفيت معادن و سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي بالايي برخوردار است اما تعريف وساختاري براي بهره برداري  بهينه را مي طلبد .

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 176
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.