تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
28 بهمن 1397 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان :
 • دغدغه جدي ما بحث بهبود وضعيت اقتصادي،اشتغال و درآمدزايي است...
 • فرماندار همدان :

  دغدغه جدي ما بحث بهبود وضعيت اقتصادي،اشتغال و درآمدزايي است.

  با هدف بيان نقطه نظرات، هم انديشي و بررسي وضعيت طرحها و مسايل و مشکلات شهرستان نشستي با حضور حاج بابايي، نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي، اعضاي شوراهاي اسلامي شهرستان،شهرها و بخشهاي تابعه، فرماندار، معاونين فرماندار و بخشداران مرکزي و شراء در فرمانداري شهرستان همدان برگزار شد.

  فرماندار همدان در اين نشست گفت : همچنان دغدغه جدي ما در شهرستان بحث بهبود وضعيت اقتصادي،اشتغال و درآمدزايي است.

  وي افزود : اين نشستها به ما کمک مي کند تا با استفاده از پتانسيل نمايندگان مردم در مجلس و منتخبان مردم در شوراهاي اسلامي پيگير مهمترين نيازهاي شهرستان باشيم.

  علي تعالي از برگزاري اين نشست بصورت فصلي خبرداد و افزود : يکي از مهمترين مسايل پيش روي ما در سه ماهه اول سال توزيع اعتبارات شهرستان است که اعتبارات ابلاغي شهرستان مشخص و جلسات کارشناسي به منظور اولويت سنجي توزيع اعتبارات در فرمانداري برگزار مي شود.

  فرماندار شهرستان همدان اضافه کرد : مجموع اعتبارات ابلاغ شده به شهرستان همدان در سالجاري 511 ميليارد و 665 ميليون ريال است که از منابع تملک دارايهاي استان،نفت و گاز و متوازن براي شهرستان پيش بيني شده است.

  وي از کاهش اعتبارات تملک داراييها و نفت و گاز شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد و تصريح کرد : اين اعتبارات بر اساس مهمترين اولويتهاي مورد نياز شهرستان و با رعايت الزامات قانوني ابلاغ شده بين دستگاهاي اجرايي توزيع خواهد شد.

  تعالي افزود : تکميل طرحهاي نيمه تمام و مناطق کمتر برخوردار که مورد تاکيد نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي و مديريت ارشد استان نيز بوده است در توزيع اعتبارات شهرستان بيشتر مورد توجه قرار گرفته است.

  فرماندار همدان اظهار کرد : اعتبارات استاني نسبت اعتبارات مورد نياز براي پيشبرد طرحها و زيرساختهاي مورد نياز شهرستان بسيار محدود است و ما همواره با کمک نمايندگان مردم در مجلس و پيگيري مديران استان بايد بدنبال جذب بيشتر اعتبارات از منابع ملي باشيم.

  معاون امور عمراني فرماندار همدان نيز در اين نشست از اتمام نشستهاتي کارشناسي کميته برنامه ريزي در سطح شهرستان خبر داد و گفت : با برگزاري اين نشستها که با حضور مديران استاني، شهرستاني و کارشناسان ذيربط برگزار کرديم ضمن اولويت سنجي براي توزيع اعتبارات وضعيت براي مديران به منظور تلاش در جهت تامين اعتبارات مورد نياز از منابع ملي و داخلي روشن مي شود.

  رضا زماني افزود : الزامات اعتبارات استاني را در توزيع اعتبارات مد نظر قرار داديم و همچنين با تفکيک طرحهاي استاني و ادارات کل از سر جمع اعتبارات شهرستان اين طرحها از اعتبارات استاني بهره مند و دست ما در اعتبارات شهرستان باز تر شده است.

  وي اضافه کرد : آب روستايي،طرحهاي بنياد مسکن در بهسازي روستاها و توسعه زيرساختهاي ورزشي روستايي در توزيع اعتبارات مورد توجه ويژه اي قرار گرفته است .

   

   

   

   

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 167
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.