تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
6 فروردین 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان:
 • ظرف روزهاي آتي در مبادلات ارزي کشور ثبات ايجاد مي‌شود
 • فرماندار همدان:

  ظرف روزهاي آتي در مبادلات ارزي کشور ثبات ايجاد مي‌شود

  فرماندار شهرستان همدان گفت: با تغييراتي که در مديريت بانک مرکزي و ارائه سياست‌هاي ارزي و محدوديت‌هاي آن گرفته شده اميدواريم ظرف روزهاي آتي در مبادلات ارزي و پولي کشور ثبات ايجاد شود.

  علي تعالي ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي با بيان اينکه در طول چند ماه گذشته به دليل تحولات خاص داخلي و خارجي، کشور ما در شرايط خاص و حساسي به سر مي‌برد، اظهار کرد: دولت در تلاش است که دغدغه و نگراني توليدکنندگان کشور را با تدبير رفع کند.

  وي با بيان اينکه تصميمات خوبي در کشور براي ثبات بخش اقتصادي گرفته شده است، افزود: با تغييراتي که در مديريت بانک مرکزي و ارائه سياست‌هاي ارزي و محدوديت‌هاي آن گرفته شده اميدواريم ظرف روزهاي آتي ثبات در مبادلات ارزي و پولي کشور ايجاد شود.

  فرماندار شهرستان همدان با اشاره به تحريم‌هاي دشمن در بخش اقتصادي که کشور را در وضعيت خاص قرار داده است، گفت: نبود ثبات در بخش اقتصادي کشور داراي تبعات مختلفي در بروز آسيب‌هاي اجتماعي است

  .

  وي با بيان اينکه خوشبختانه وضعيت ذخاير ارزي کشور خوب است و وضعيت توليد و فروش نفت هنوز تحت تاثير تحريم‌هاي دشمنان نظام قرار نگرفته است، تصريح کرد: با توجه به سياست‌هاي اخير مصوب شده دولت بايد به صورت منظم در نظر گرفته شود اميدواريم بتوانيم از اين برهه حساس به خوبي عبور کنيم.

  تعالي با تاکيد بر اينکه بهترين گزارشات اقتصاد مقاومتي از همدان به کشور ارائه مي‌شود، خاطرنشان کرد: درست است آمار اشتغال استان از تعهد بيشتر است، اما به دليل وجود بيکاري اين اشتغال ايجاد شده در استان قابل محسوس نيست.

  وي با اشاره دوباره به تحولات اخير کشور در بخش اقتصادي و مخاطراتي که پيش آمده است؛ بيان کرد: بسياري از کشورها در چنين شرايطي بحران‌ها را تبديل به فرصت کرده‌اند که اميدواريم ما هم بتوانيم با استراتژي و سياست‌هاي ويژه دولت از اين بي‌ثباتي اقتصادي عبور کنيم.

  فرماندار همدان با اظهار خرسندي از اينکه اقدامات ما در خصوص ايجاد اقتصاد مقاومتي در استان تا حدودي خوب بوده اما بايد در اين شرايط به اين اقدامات سرعت ببخشيم، اضافه کرد: متاسفانه کشور ما در بخش انرژي، آب و خوراک جزو بزرگترين کشورهاي مصرف‌کننده دنياست که بايد با تغيير فرهنگ عمومي مردم بتوانيم بسياري از اين مشکلات را حل کنيم.

  وي خاطرنشان کرد: با ايجاد اخلاق و فرهنگ در جامعه کشور ما در توزيع منابع و مصرف مي‌تواند به خوداتکايي برسد به طوري که با وجود ظرفيت‌هاي مختلف هيچ وابستگي به دولت و کشورهاي ديگر نداشته باشيم.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 109
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.