تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
27 اسفند 1397 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان :
 • اراده قوي براي بازرسي‌هاي بهداشتي در سطح شهرستان شکل گرفته است
 • معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان :

  اراده قوي براي بازرسي‌هاي بهداشتي در سطح شهرستان شکل گرفته است.

  علي‌اصغر ناظري‌پور در کارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان همدان با بيان اينکه از موفق‌ترين کارگروه‌ها، کارگروه سلامت و امنيت غذايي است، اظهار کرد:‌ اراده قوي براي بازرسي‌هاي بهداشتي در شهرستان شکل گرفته است.

  وي با اشاره به اينکه اقدامات سازمان محيط زيست کارگشا بوده است، گفت: اقدامات خوبي و مؤثري در کنترل زباله‌هاي مطب‌ها صورت مي‌گيرد.

  معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان با بيان اينکه کنترل آبياري سبزيجات با فاضلاب به خوبي پيش مي‌رود، افزود: بخش مهمي از اين مسائل به فرهنگسازي برمي‌گردد و مردم نيز نسبت به اين مسائل  آگاه شده‌اند.

  وي با تاکيد به مردم به اين باور اشتباه رسيده بودند که اگر سبزيجات با فاضلاب آبياري شود، رشد سريع‌تر و بهتري خواهد داشت، گفت: آگاهي و پيگيري در خصوص عدم کشت سبزيجات به اين شيوه را در دستور کار قرار داديم و خوشبختانه اکنون شاهد کشت دانه‌هاي روغني به جاي اين شيوه هستيم.

  ناظري‌پور با بيان اينکه در حال حاضر فشار افکار عمومي بالا رفته و کسي که بخواهد با فاضلاب آبياري کند از طريق سرقت فاضلاب و شبانه وارد کار مي‌شود، افزود: دستگاه‌هاي مختلف در مقابله با اين شيوه کمک خوبي کرده‌اند.

  وي با اشاره به اينکه مسئله فاضلاب پادگان قهرمان پيگيري شد، خاطرنشان کرد: تداوم بازرسي‌ها و نظارت‌ها در سطح شهرستان‌ها در برنامه است و حمايت‌ها در اين زمينه از سوي فرمانداري وجود دارد

  .

  معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان با بيان اينکه اکنون آلايش دامي بسته‌بندي مي‌شود، افزود: پيشبرد برنامه‌ها بر اساس اطلاع‌رساني و آگاهي موثر است.

  وي با اشاره به اقدامات پيشگيرانه ستاد پيشگيري  از آنفلوآنزا، تصريح کرد:‌ حذف کلر در گندزدايي آب استخرها اقدام بسيار مهمي بود.

  ناظري‌پور با بيان اينکه صيانت از حقوق شهروندي بسيار مورد توجه بوده است، گفت: در ايام عيد بيش از 9 هزار بازرسي از واحدهاي مختلف صورت گرفت که 12 تن مواد غذايي کشف و معدوم‌سازي شد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 195
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.