مناسبت ها
     
تابلو اعلانات
 
  نتيجه انتخابات رياست جمهوري در شهرستان همدان
 نتيجه انتخابات شوراي شهر همدان
 نتيجه انتخابات شوراي شهر مريانج
 نتيجه انتخابات شوراي شهر جورقان
 نتيجه انتخابات شوراي شهر قهاوند
 نتيجه نهايي انتخابات شوراي شهر همدان
 
 

تبلیغات
 
 
اوقات شرعی
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 477
هفته جاری: 1997
ماه جاری: 26193
تاکنون: 2135286
 
تاریخ و ساعت
 
31 اردیبهشت 1397 
 
آب و هوا
   مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان :
 • اراده قوي براي بازرسي‌هاي بهداشتي در سطح شهرستان شکل گرفته است
 • معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان :

  اراده قوي براي بازرسي‌هاي بهداشتي در سطح شهرستان شکل گرفته است.

  علي‌اصغر ناظري‌پور در کارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان همدان با بيان اينکه از موفق‌ترين کارگروه‌ها، کارگروه سلامت و امنيت غذايي است، اظهار کرد:‌ اراده قوي براي بازرسي‌هاي بهداشتي در شهرستان شکل گرفته است.

  وي با اشاره به اينکه اقدامات سازمان محيط زيست کارگشا بوده است، گفت: اقدامات خوبي و مؤثري در کنترل زباله‌هاي مطب‌ها صورت مي‌گيرد.

  معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان با بيان اينکه کنترل آبياري سبزيجات با فاضلاب به خوبي پيش مي‌رود، افزود: بخش مهمي از اين مسائل به فرهنگسازي برمي‌گردد و مردم نيز نسبت به اين مسائل  آگاه شده‌اند.

  وي با تاکيد به مردم به اين باور اشتباه رسيده بودند که اگر سبزيجات با فاضلاب آبياري شود، رشد سريع‌تر و بهتري خواهد داشت، گفت: آگاهي و پيگيري در خصوص عدم کشت سبزيجات به اين شيوه را در دستور کار قرار داديم و خوشبختانه اکنون شاهد کشت دانه‌هاي روغني به جاي اين شيوه هستيم.

  ناظري‌پور با بيان اينکه در حال حاضر فشار افکار عمومي بالا رفته و کسي که بخواهد با فاضلاب آبياري کند از طريق سرقت فاضلاب و شبانه وارد کار مي‌شود، افزود: دستگاه‌هاي مختلف در مقابله با اين شيوه کمک خوبي کرده‌اند.

  وي با اشاره به اينکه مسئله فاضلاب پادگان قهرمان پيگيري شد، خاطرنشان کرد: تداوم بازرسي‌ها و نظارت‌ها در سطح شهرستان‌ها در برنامه است و حمايت‌ها در اين زمينه از سوي فرمانداري وجود دارد

  .

  معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان با بيان اينکه اکنون آلايش دامي بسته‌بندي مي‌شود، افزود: پيشبرد برنامه‌ها بر اساس اطلاع‌رساني و آگاهي موثر است.

  وي با اشاره به اقدامات پيشگيرانه ستاد پيشگيري  از آنفلوآنزا، تصريح کرد:‌ حذف کلر در گندزدايي آب استخرها اقدام بسيار مهمي بود.

  ناظري‌پور با بيان اينکه صيانت از حقوق شهروندي بسيار مورد توجه بوده است، گفت: در ايام عيد بيش از 9 هزار بازرسي از واحدهاي مختلف صورت گرفت که 12 تن مواد غذايي کشف و معدوم‌سازي شد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 53
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.