تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
27 اسفند 1397 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون سياسي اجتماعي فرمانداري شهرستان همدان :
 • اقدامات دستگاه ها در حوزه کاهش آسيب هاي اجتماعي اعلام شود / دغدغه هاي اجتماعي مردم نبايد ناديده گرفته شود .
 • معاون سياسي اجتماعي فرمانداري شهرستان همدان :

   اقدامات دستگاه ها در حوزه کاهش آسيب هاي اجتماعي اعلام شود / دغدغه هاي اجتماعي مردم نبايد ناديده گرفته شود .

  معاون سياسي اجتماعي فرمانداري شهرستان همدان بايد اقدامات دستگاه ها در حوزه کاهش آسيب هاي اجتماعي اعلام شود چرا که کار در عرصه فرهنگي سخت است و ديدن نتيجه آن زمان بر است .

  علي اصغر ناظري پور گفت : امريکا با خروج از برجام بر وقوع ايجاد اعتراض و گسست وحدت ايران حساب کردند اما با خروج از برجام خود امريکا در جامعه جهاني متضرر شد .

  وي افزود : قبل از توافق برجام امريکا به ناحق ابران را در جامعه جهاني عامل بي ثباتي، نا امني و جنگ در منطقه مي خواند .

  معاون سياسي اجتماعي فرمانداري شهرستان همدان ادامه داد : بر اساس توافق مقامات ارشد نظام تصميم به توافق شد که پس از عهد شکني و خروج امريکا از توافق دنيا متوجه غير قابل اعتماد شدن امريکا شد .

  وي ابراز داشت : با اين بي عهدي امريکا همه متوجه شدند که امريکا در راه رسيدن به منافع خود در پي بي ثباتي جهان بوده و اين کار غير ساختاري، اخلاقي امريکا سبب تائيد و سربلندي جمهوري اسلامي در جامعه جهاني است .

  اين مقام مسئول خاطر نشان کرد : در راستاي تاکيد و اعلام خطر مقام معظم رهبري در خصوص آسيب هاي اجتماعي کشور شوراي عالي اجتماعي کشور تشکيل و شاکله کاري اين شورا به دستگاه هاي کشور ابلاغ شد .

  وي در خصوص آسيب شناسي اجتماعي و مقابله با آن عنوان کرد : سازمان بهزيستي، آموزش و پرورش، معتمدين محلات، شوراي شهر، ائمه جماعات، صداوسيما، کميته امداد، بسيج و سپاه متوليان کار در راستاي کاهش آسيب هاي اجتماعي هستند .

  ناظري پور اظهار کرد : در گذشته شهرستان همدان آمار بالايي در اعتياد داشت اما با توجه به اقدامات موثر و شبانه روزي متوليان مبارزه با اين آسيب اين آمار و حتي معتادين متجاهر از منظر عموم نيز کاهش داشته است .

  وي با بيان اينکه نبايد دغدغه هاي اجتماعي ناديده گرفته شود افزود : بايد اقدامات دستگاه ها در حوزه کاهش آسيب هاي اجتماعي اعلام شود چرا که کار در عرصه فرهنگي سخت است و ديدن نتيجه آن زمان بر است .

  معاون سياسي اجتماعي فرمانداري شهرستان همدان با تاکيد بر اينکه عدم توجه به آسيب هاي اجتماعي در نهايت ممکن است سبب آسيب هاي امنيتي شود تصريح کرد : وضعيت مصرف و کشفيات مواد مخدر در شهرستان در چند سال گذشته روند کاهشي داشته است.

  وي افزود : امر به معروف فريضه ديني است که در آيات، روايات و احاديث مذهبي عنوان شده همانطور که در قرآن و سوره لقمان به نماز، زکات، و امر به معروف براي داشتن جامعه اي سالم تاکيد شده است .

  ناظري پور با بيان اينکه امر به معروف شاکله سعادت انسان است افزود : همدان با پيشينه مذهبي و غناي فرهنگي خود مانع رواج منکرات تبليغي در فضاي مجازي شده و آنها را خنثي کرده است .

  وي در خصوص برخورد با منکرات احتمالي ماه مبارک رمضان گفت : نيروي انتظامي و اصناف شهرستان همدان طرح هايي مشترک را براي جلوگيري از روزه خواري در دست اجرا دارند .

  فرمانده سپاه ناحيه شهرستان همدان گفت : با اشاره به اقدام رئيس جمهور امريکا در لغو برجام گفت : اين اقدام امريکا براي ما روشن بود همانطور که پس از گذشت 40 از انقلاب اسلامي يک لحظه از خباثت هاي امريکا بر ما کم نشده است .

  وي خاطر نشان کرد : در اين توافق اروپا نقش پليس بد را بازي کرده و تمايل به نظرامريکا دارد که ادامه مذاکره با اروپا هم نتيجه اي نخواهد داشت .

  سرهــنگ محمد برزگر ادامه داد : معاون فرهنگي سپاه ناحيه همدان در تحقيقي ميداني از مناطق مختلف شهر طلاق، اعتياد، و شبکه هاي اجتماعي را بيشترين عوامل بروز مشلات اجتماعي اعلام کرده است .

  وي تصريح کرد : در اين راستا کلاس هاي آموزشي دانش آموزان در مدارس و اوليا در مساجد برگزار شده و تلاش بر اين است که خدمات انقلابي از قبيل پزشکي، دندانپزشکي، مشاوره و.. به صورت دوره اي در مساجد ايجاد و برنامه هاي فرهنگي خارج از مساجد برگزار شود .

  عضو شوراي شهر همدان گفت : در امر به معروف سه اصل تربيتي مسجد، مدرسه و خانواده مقفول مانده است .

  کاووسي با بيان اينکه "در کار فرهنگي نبايد دنبال اين باشيم که کار به اسم محل خدمت ما شود يا نه" ادامه داد : امور فرهنگي در محلات نبايد چند دستگي و موازي کاري باشد چرا که اين موضوع سبب کاهش کيفيت کار فرهنگي خواهد شد .

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 178
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.