تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
27 اسفند 1397 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان
 • دستگاه اجرايي ذيربط بايد از روند کار متقاضي تسهيلات اشتغالزايي اطلاع دقيق داشته باشد.
 •  فرماندار همدان:

  دستگاه اجرايي ذيربط بايد از روند کار متقاضي تسهيلات اشتغالزايي اطلاع دقيق داشته باشد.

  فرماندار همدان گفت: در روند پرداخت تسهيلات براي اشتغالزايي حداکثر روان‌سازي انجام پذيرد و دستگاه مربوطه بايد از روند کار متقاضي اطلاع دقيق داشته باشد.

  علي تعالي در کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري شهرستان همدان، با بيان اينکه امسال به علت شرايط حساسي که در منطقه حاکم است، سال حساسي در پيش‌رو داريم، اظهار کرد: دولت به حساس بودن شرايط امسال واقف است به طوريکه براساس توطئه‌هاي دشمن، ورود در حوزه‌هاي اقتصادي يکي از ترفندهايي است که در زندگي ايرانيان وارد شده بنابراين مقام معظم رهبري با شعار «حمايت از کالاي ايراني» درصدد باطل کردن اين توطئه‌ها است.

  وي با تأکيد بر اينکه به علت ورود قاچاقچيان به داخل کشور بسياري از بنگاه‌هاي ما ورشکست شدند، بيان کرد: با جلوگيري از ورود کالاهاي بنجول چيني به کشور و بهبود کيفيت کالاها توسط توليدکنندگان، شاهد رونق واحدهاي توليدي باشيم.

  تعالي با بيان اينکه بيشتر واحدهاي توليدي به علت عدم تقاضا براي خريد، در حال انحلال هستند، تصريح کرد: تحقق 78درصدي تعهدات ما در بيمه‌شدگان اجباري شهرستان اتفاق خوبي است که اميدواريم اين آمار بيشتر شود.

  وي اضافه کرد: 88درصد تعهدات اشتغال در شهرستان محقق شده که با ايجاد شهرک توسعه کسب‌وکار توسط شوراي اسلامي شهر همدان شاهد افزايش اين آمار خواهيم بود.

  رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي شهرستان همدان نيز در اين جلسه گفت: تعهد اشتغال شهرستان همدان 6هزار و 227نفر بوده که 5هزار و 493نفر در سامانه ثبت شدند که اين ميزان معادل تحقق 88درصد تعهدات شهرستان بوده است.

  جمال حدادهمداني با بيان اينکه 115نفر در سالجاري مشغول به‌کار شدند، افزود: از ابتداي سال در اداره بهزيستي 10نفر، حمل‌ونقل يک نفر، صنعت، معدن و تجارت 21نفت 11کميته امداد 57و ورزش 9نفر مشغول به کار شدند.

  وي با بيان اينکه سهميه اشتغال سال 97هنوز ابلاغ نشده است اما پيش‌بيني مي‌شود 50هزار سهميه امسال باشد، خاطرنشان کرد: امسال 4هزار و 108نفر بيمه‌شده اجباري در سامانه تأمين اجتماعي ثبت شدند.

  رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي شهرستان همدان اضافه کرد: 511طرح با 3هزار و 825ميليارد تومان معادل 78درصد سهميه در حوزه مشاغل خانگي به ثبت رسيده است.

  وي درباره طرح‌هاي خوداشتغالي نيز گفت: 1776طرح با 34هزار و 363ميليون طرح‌هاي مصوب خوداشتغالي بود که تسهيلات 1375طرح با 24 هزار و 592ميليون پرداخت شده است.

  عضو شوراي اسلامي شهر همدان نيز گفت: 80درصد مراجعه‌کنندگان به شوراي شهر به علت اشتغال و دريافت وام‌هاي اشتغالزايي مراجعه مي‌کنند.

  حميد بادامي‌‌نجات افزود: در شوراي شهر همدان براي حمايت از کالاي ايراني و توليدکنندگان ايراني، 80درصد تخفيف براي بهره‌گيري از امکانات تبليغاتي شهرداري اختصاص داده است تا از اين طريق شهروندان با کالاهاي ايراني و به ويژه همداني آشنا شوند.

  وي در پايان خاطرنشان کرد: طبق مقررات جديد شوراي شهر، خريد کالاهاي همداني و در اولويت دوم خريد کالاهاي ايراني در ليست دوم خريدهاي شوراي شهر و شهرداري قرار گرفته است.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 142
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.