تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
30 خرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  سرپرست فرمانداري همدان:
 • پرداخت عوارض 5 درصدي آموزش و پرورش تعيين تکليف شود
 • پرداخت عوارض 5 درصدي آموزش و پرورش تعيين تکليف شود

  سرپرست فرمانداري همدان با بيان اينکه عوارض 5 درصدي که بايد ازطرف شهرداري به آموزش و پرورش همدان پرداخت شود هرچه سريعتر تعيين تکليف شود، اظهار داشت: آموزش و پرورش از عوارض عقب مانده گذشته حدود 800ميليون تومان از شهرداري طلب دارد که بايد هرچه زودتر پرداخت شود.

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري همدان،حسين افشاري در شوراي اموزش و پرورش شهرستان همدان با بيان اينکه آموزش و پرورش از نهادهاي تاثيرگذار در پرورش و تعليم نسل آينده اين کشور است، گفت: باتوجه به اتفاقات اخير به خصوص حادثه سيستان و بلوچستان توجه مسئولين به حوزه آموزش و پرورش پررنگ تر از قبل شده و حالا که زمان رسيدگي به لايحه بودجه کشور است انتظار مي رود به اين حوزه اعتبارات بيشتري داده شود.

  وي با بيان اينکه آموزش و پرورش توام با نظم و انظباط است، عنوان کرد: اگر نظم را از اين نهاد بگيرند بخش اعظمي از فعاليت هاي اين نهاد ارزشي مغفول مي ماند خواستار نظم بيشتري براي حضور اعضا در اين شورا شد.

  وي افزود: باتوجه به فصل سرما وضعيت گرمايشي مدارس نيازمند رسيدگي بيشتري است که لازم است آخرين وضعيت مدارس فرسوده و انهايي که سيستم گرمايشي استاندارد ندارند به کارگروه مربوطه گزارش داده شود.

  سرپرست فرمانداري همدان همچنين خواستار مديريت و برنامه ريزي بهتر براي تسيريع در عمليات عمراني زمين هاي آموزش و پرورش براي ساخت مدارس شد و تاکيد کرد: متاسفانه هنوز زميني که بيش از 20سال است که لکه گذاري براي آموزش و پرورش شده به حال خود رها شده و تبديل به محل دفن زباله گرديده و سبب شده چهره شهر نازيبا شود.

  افشاري تاکيد کرد: براي تدوين طرح جامع شهر همدان حتما نظرخواهي از شهرداري و آموزش و پروش انجام شود چرا که اين دو نهاد نقش موثري در فرهنگسازي و اجراي آن دارند.

  فرماندار همدان همچنين خواستار حضور مديرکل اموزش و پرورش استان در شوراي آموزش و پرورش شد و گفت: دبيرخانه اين شورا مکلف است مصوبات هر جلسه را در حد فاصل جلسه بعدي پيگيري کند و تنها موارد چالشي مصوبات قبلي را به جلسه جديد گزارش کند.

  معاون سياسي امنيتي فرمانداري همدان نيز در اين جلسه گفت: در بحث تغيير کاربري هاي املاک به فضاي اموزشي براي آموزش و پرورش تا کنون جلسات مختلفي گذاشته شده که به دليل مخالفت رئيس کميسيون ماده 5براي اين تغييرات هنوز در انتظار سياست هاي کلان استان هستيم.

  علي اصغر ناظري پور با بيان اينکه موضوع مدرسه ابن سينا و سعدي سبب حساسيت زايي براي افکار عمومي و رود رسانه ها شده است، عنوان کرد: بنابر گزارش کارشناسان نوسازي مدارس استحکام بنا تاييد شده که در حال حاضر باتوجه به نوسان قيمت ها در انتظار ادامه فعاليت پيمانکار هستيم.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 113
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.