تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
30 خرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نوسازي بيش از 180مدرسه در همدان
 • معاون نوسازي مدارس استان همدان : در همدان هزار و 629کلاس درس با متراژ بناي 122هزار و 696متر مربع نوسازي و احياي بنا انجام شده است
 • نوسازي بيش از 180 مدرسه در همدان

  معاون نوسازي مدارس استان همدان با بيان اينکه تا کنون بيش از 180 مدرسه در استان نوسازي شده است، اظهار داشت: در همدان هزار و 629 کلاس درس با متراژ بناي 122 هزار و 696 متر مربع نوسازي و احياي بنا انجام شده است.

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري همدان، مرادي در شوراي اموزش و پرورش شهرستان همدان، گفت: تا پايان سال 96 از محل اعتبارات نوسازي و جهيز مدارس 6 ميليارد و 182 ميليون تومان اعتبار به مدارس استان تخصيص داده شده است که بر اين اسال تا پايان سال گذشته 972 مدرسه در استان استاندارد سازي شده که در اين بين 181 مدرسه به شهرستان همدان تعلق دارد

  .

  وي با بيان اينکه در حال حاضر 2500 مدرسه در ستان همدان وجود دارد، بيان کرد: در مجموع 15 درصد از کل مدارس استان نوساز بوده و نيازي به نوسازي نداشته و حدود 70 درصد از مدارس نيز غير استاندارد بوده که نوسازي در آنها انجام شده است.

  معاون نوسازي مدارس استان همچنين تاکيد کرد: تمامي بخاري هاي نفتي چکه اي از سطح مدارس استان جمع آوري شده و به گازسوز و در برخي مناطق به بخاري نفتي کاتوره اي تبديل شده است.

  مرادي با بيان اينکه از مجموع مدارس 96 مورد گرمايش نفتي غير استاندارد دارند، عنوان کرد: در سطح استان 26 مدرسه داراي بخاري نفتي کاتوره اي هستند که تا پايان بهمن و ايام دهه فجر به استانداردسازي تبديل وضعيت مي شوند.

  وي افزود: از مجموع مدارس استان 67 درصد استاندارد سازي گرمايشي شده براين اساس تا پايان ايام دهه فجر هيچ مدرسه اي که گرمايش نفتي داشته باشد را نداريم.

  رئيس آموزش و پرورش ناحيه يک همدان نيز در اين جلسه به وضعيت بحراني مدرسه روستاي سيمين اشاره کرد و اظهار داشت: اگر عوارض 5 درصدي آموزش و پرورش پرداخت شود به راحتي مي توانيم با کمک نوسازي مشکل مدارس و املاک لکه گذاري شده را حل کنيم.

  وي، گفت: بهينه سازي سيستم گرمايشي مدارس غير دولتي به دليل استيجاري بودن ملک به روز نيست و نيازمند برنامه ريزي ورسيدگي جدي مي باشد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 104
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.