تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
30 خرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون برنامه ريزي و توسعه فرمانداري همدان:
 • از تجربه توليد کنندگان برتر در راه اندازي چرخ توليد مناطق محروم استفاده خواهيم کرد
 • معاون برنامه ريزي و توسعه فرمانداري همدان:

  از تجربه توليد کنندگان برتر در راه اندازي چرخ توليد مناطق محروم استفاده خواهيم کرد

  معاون برنامه ريزي و توسعه فرمانداري همدان باتفاق رئيس اداره کار و امور اجتماعي شهرستان و بخشدار شراء از چند کارگاه توليدي فعال شهر لالجين و بهار بازديد کردند .

  وي در بازديد از کارگاه هاي سفال و قالب سازي شهر لالجين گفت : شهرستان همدان بويژه منطقه قهاوند مستعد کار در زمينه توليد سفال و سراميک است .

  وي با اشاره به استقبال سرمايه گذاري در قهاوند از سوي کارآفرينان موفق افزود : بخش قهاوند شهرستان همدان يکي از غني ترين منابع توليد و کارآفريني در استان و کشور را دارد .

  فائزه ساداتي با بيان اينکه تمام تلاش را در راستاي حمايت از مشاغل توليدي و اشتغال زا خواهيم داشت عنوان کرد :  پيگير صدور مجوز و اخذ تسهيلات با بهره پايين براي توليد کنندگان مناطق محروم و روستا ها هستيم .

  وي ادامه داد : از تجربه توليد کنندگان برتر در راه اندازي چرخ توليد مناطق محروم استفاده خواهيم کرد .

  بخشدار شراء نيز در اين بازديد گفت : همه توان بخش شراء صرف حمايت از سرمايه گذاران، توليد کنندگان و کارآفرينان موفق خواهد شد .

  ابراهيم مولايي نيا گفت : در بخش شراء فضا و زيرساخت هاي لازم را در کمترين زمان ممکن براي سرمايه گذاران با هدف ايجاد اشتغال فراهم خواهيم کرد .

  وي اظهار داشت : قهاوند در مسير اصلي سفرهاي چند استان قرار دارد اين موضوع نيز محرکي در ايجاد بازار فروش مي باشد .

  در اين بازديد کارآفرين مخترع فعال در زمينه سفالگري ضمن ابراز نبود حمايت کافي از توليد کنندگان گفت : در صورت صدور مجوز و راه اندازي خط توليد در قهاوند براي بيش از 30 نفر به طور مستقيم شغل ايجاد خواهد شد .

  وي افزود : در کارگاه توليدي سفال 6 مرحله توليد، تراش، شستشو، کوره چيني و فروش دارد که همه مراحل با استفاده از نفرات و بدون دخالت ماشين انجام مي شود .

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 92
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.