تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
30 خرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون خدمات شهري شهرداري همدان:
 • خريداري 10 هزارتن ماسه نمک توسط شهرداري همدان
 • خريداري 10 هزارتن ماسه نمک توسط شهرداري همدان

  معاون خدمات شهري شهرداري همدان با بيان اينکه در حال حاضر بيش از 500 نفر کار پاکسازي و برفروبي را در سطح شهر انجام مي دهند، اظهار داشت: از اوايل مهرماه حدود 10 هزارتن ماسه و نمک براي برفروبي معابر همدان در زمستان توسط شهرداري خريداري شده که تاکنون حدود 3 هزارتن از آن مصرف شده است.

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري همدان، وحيد علي ضمير در شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان همدان با بيان اينکه شدت بارش ها عمليات پاکسازي را کند مي کند، گفت: باهمت شهرداري همدان در کنار سطوح شيبدار و معابر شهري کيسه هاي نمک و ماسه چينش شده تا در کمترين زمان ممکن توسط نيروهاي خدماتي شهرداري و حتي به کمک خود مردم معابر برف روبي شود.

  وي اظهار داشت: شهروندان هرگونه آبگرفتگي و يخ زدگي در نقاط مختلف شهر را از طريق سامانه137که در مجموعه شهرداري با سازو ار جديدي در حال فعاليت است اعلام کنند تا در اسرع وقت پيگيري شود.

  وحيد علي ضمير بيان کرد: هر ساله سه هزار تن نمک و 6 هزار تن ماسه براي عمليات برف روبي در همدان استفاده مي شود و علاوه بر خودروهاي برفروب شهرداري نيز 40 دستگاه نمک پاش نيز فعال هستند.

  وي با بيان اينکه بيش از 38 دستگاه خاور براي پاشش معابر برفي در همدان تجهيز شده است، عنوان کرد: تجهيزات شهرداري همدان براي مواقع بحراني فصل زمستان به روز شده به طوريکه در حال حاضر 44 دستگاه تيغه برف روب و گريد، 12 دستگاه باب کت،9 دستگاه نمک پاش در اختيار شهرداري همدان است.

  علي ضمير با بيان اينکه در مجموع اقدامات بحراني فصل زمستان شامل سه مرحله قبل،حين و بعد از بارش است، تاکيد کرد: حضور کامل نيروهاي انساني و تجهيزات شهرداري همدان در کنارتعامل با ساير ستگاه هايي که در ستاد بحران دخيل هستند نقش موثري در چگونگي برخورد با بحران دارد.

  وي افزود: خوشبختانه از جمله قدامات خوب قبل از بارش هرس درختان معابر بود که با کمک شرکت توزيع نيروي برق در شهر همدان به خوبي انجام پذيرفت.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 53
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.