تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
1 مرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس:
 • سرانه ورزشي همدان از متوسط کشوري بيشتر است
 • نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس:

  سرانه ورزشي همدان از متوسط کشوري بيشتر است

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي گفت: سرانه ورزشي شهرستان همدان بيش از يک متر مربع است که نسبت به متوسط کشوري و استاني بيشتر است.

  حميدرضا حاجي‌بابايي امروز در آيين افتتاح سالن ورزشي شهداي روستاي شورين شهرستان همدان با بيان اينکه بزرگترين افتخار اين است که در روستاهاي ما سالن‌هاي ورزشي ساخته مي‌شود که پيش از انقلاب نمونه آن در شهر همدان نيز نبود اظهار کرد:‌ چند سالن معدود در شهر وجود داشت اما امروز در بخش مرکزي شهرستان همدان سال‌هاي ورزشي يا افتتاح شده و يا در حال بهره‌برداري است.

  وي با بيان اينکه ميانگين سرانه ورزشي شهرستان همدان بيش از يک متر مربع به ازاي هر نفر است افزود: شهرستان همدان با توجه به داشتن سال‌هاي ورزشي متعدد حرف براي گفتن دارد و مي‌تواند ميزبان مسابقات ورزشي باشد.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينکه شورين ديگر به همدان الحاق شده است تصريح کرد:‌ طبق طرح جامع همدان شورين جزو شهر محسوب مي‌شود و روال آن در حال انجام است.

  وي با اشاره به اينکه دشمنان اعلام کردند که جمهوري اسلامي جشن 40 سالگي را نمي‌بيند اما ناکام ماندند ادامه داد:‌ به تازگي هم مي‌خواهند بگويند که انقلاب جشن 40 ساله دوم را نمي‌بينند

  حاجي‌بابايي با بيان اينکه فشارهاي اقتصادي دشمن را تحمل مي‌کنيم خاطرنشان کرد:‌ اقتصاد کشور در حال حرکت است ما از اين معبر عبور مي‌کنيم و آمريکا را سر جاي خود مي‌نشانيم.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 66
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.