تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
30 فروردین 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان خواستار شد
 • ضرورت اعمال مسائل ترافيکي در آستانه بازگشايي مدارس و ماه محرم
 • فرماندار همدان خواستار شد

  ضرورت اعمال مسائل ترافيکي در آستانه بازگشايي مدارس و ماه محرم

  فرماندار همدان گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه بازگشايي مدارس و ماه محرم اعمال مسائل ترافيکي و مقررات راهنمايي و رانندگي در سطح شهر ضروري است.

   علي تعالي پيش از ظهر امروز در شوراي هماهنگي ترافيک شهرستان همدان، با اشاره به بازگشايي مدارس و لزوم اجراي اقدامات ترافيکي، با بيان اينکه تمام سازمان‌ها بايد با هماهنگي و هم‌پوشاني براي ايجاد فضاي امن و ايمن در شهر تلاش کنند، اظهار کرد: اقدامات خوبي از سوي آموزش و پرورش و شهرداري انجام شده که اميدواريم فضاي امن و ايمني را در جابه‌جايي دانش‌آموزان شاهد باشيم.

  وي با تاکيد بر اينکه با اقدامات پليس راهنمايي و رانندگي طي روزهاي ابتدايي مهر ماه سال گذشته شاهد حوادثي ترافيکي نبوديم که اميدواريم امسال نيز اين اتفاق رقم بخورد، افزود:‌ ارتقاي فرهنگ مردم بسيار حائز اهميت بوده و بايد در اين زمينه تلاش بيشتري داشت.

   فرماندار همدان با بيان اينکه رفتارهاي ترافيکي به نوع رفتار مردم برمي‌گردد، گفت:‌ ابتداي مهر ماه با روزهاي ابتداي محرم تلاقي شده که قطعاً بار سنگيني روي دوش پليس در ايجاد مسائل ترافيکي است.

  وي به مشکلات ترافيکي در محوطه هتل اميران واقع در بلوار بعثت اشاره کرد و افزود: موضوع دوربرگردان اين منطقه با ديد مثبت در جلسه کارشناسي مطرح و مورد بررسي قرار گيرد.

  تعالي با اشاره به حذف دوربرگردان بلوار بديع‌الزمان همداني و انتقال آن به روي پل سردار همداني، گفت: از دهم مهر ماه به مدت يک هفته دوربرگردان بلوار پژوهش حذف شود تا خودروها به زيرپل پژوهش هدايت شوند.

  وي با بيان اينکه در مسير خيابان پاستور به چهارراه، خودروها به صورت مستقيم از خيابان ورزش به ميرزاده عشقي مي‌پيچند که اين وضعيت بسيار خطرناک است و بايد تصميم جدي گرفته شود، خواستار توجه به اين مسئله شد.

   فرماندار همدان بيان کرد: برخي از طرح‌ها را سازمان شهرداري با همکاري پليس به صورت آزمايشي اجرايي کند تا نقاط قوت و ضعف شناسايي شود.

  وي با بيان اينکه وظيفه پليس راهنمايي و رانندگي است که در مراسم‌هاي عزاداران حسيني طي ايام محرم اقدامات ترافيکي را به ويژه در بقاع متبرکه انجام دهد، افزود: رايگان شدن کرايه اتوبوس در نخستين روز مهرماه اقدام خوبي از سوي شهرداري همدان است.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 151
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.