تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
3 شهریور 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون امور عمراني فرماندار همدان:
 • تحريم و فشارهاي اقتصادي فرصتي براي اتکاي بيشتر به توانمنديهاي داخلي است.
 • معاون امور عمراني فرماندار همدان:

  تحريم و فشارهاي اقتصادي فرصتي براي اتکاي بيشتر به توانمنديهاي داخلي است.

  رضا زماني در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي شهرستان همدان گفت : در کميته عمران و انرژي اين ستاد که مسئوليت آن به ما واگذار شده اقدامات قابل توجهي توسط دستگاههاي اجرايي و خدماتي عضو اين کميته انجام شده است.

  وي با اشاره به تدابير اتخاذ شده به منظور جلوگيري از برداشت بي رويه از منابع آب اظهار کرد: تا کنون 450 حلقه چاه غير مجاز در سطح شهرستان پر شده و در فصول غير زراعي نيز آب رودخانه هاي دره مرادبيک،خاکو و عباس آباد به تصفيه خانه منتقل مي شود.

  معاون امور عمراني فرماندار همدان افزود : در نيروگاه حرارتي برق همدان نيز تغيير برجهاي خنک کننده از تر به خشک در دستور کار وزارت نيرو قرار گرفته است که تا کنون عمليات اجرايي تبديل دو برج خنک کننده انجام شده است.

  وي از توقف برداشت آب از 15 حلقه چاه آب عميق متعلق به اين نيروگاه خبر داد و تصريح کرد : با اجراي خط انتقال پس آب تصفيه خانه فاضلاب همدان به نيروگاه 11 حلقه چاه نيروگاه بطور دايم از مدار خارج و 4 حلقه فقط در شرايط اضطراري مورد استفاده قرار مي گيرد.

  زماني مديريت فشار آب توسط شرکتهاي آب شهري و روستايي را از ديگر اقدامات انجام شده بر شمرد و اضافه کرد : کاهش فشار آب در ساعات کم مصرفي مشترکان تاثير قابل توجهي در پايين آوردن مصرف و هدر رفت آب از شبکه آب شرب داشته است.

  معاون امور عمراني فرماندار همدان افزود : در بخش کشاورزي نيز آب خروجي تصفيه خانه فاضلاب مورد استفاده قرار مي گيرد و اقداماتي انجام شده که در دستور کار جلسه آتي اين ستاد قرار دارد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 138
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.