تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
3 شهریور 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان مطرح کرد:
 • تخصيص80 درصد اعتبارات شهرستان همدان به مناطق کم برخوردار
 • فرماندار همدان مطرح کرد:

  تخصيص80 درصد اعتبارات شهرستان همدان به مناطق کم برخوردار

  فرماندار همدان با بيان اينکه 80 درصد اعتبارات شهرستان به مناطق کم برخوردار اختصاص داده شده است، گفت: عمده اين اعتبارات براي تامين آب شرب روستاها هزينه شده است.

  علي تعالي در نشست شوراي اداري بخش مرکزي همدان، با بيان اينکه مشکلات محورهاي روستايي در بخش غربي و شرقي همدان بررسي شده است، اظهار کرد: نمايندگان همدان به علت ارتباطات و نفوذي که در کشور دارند از ظرفيت هاي ملي محسوب مي شوند و مي توانند در حل مشکلات همدان نقش بسزايي داشته باشند.

  وي با اشاره به جلسات مشترک فرمانداري با دهياران در زمينه بررسي مشکلات موجود در روستاها افزود: طي 4 سال گذشته مسير اعتبارات شهري عمدتا به سمت روستاها و در جهت برطرف کردن مشکلات روستائيان از قبيل تامين آب شرب،گاز و ...‌ مصرف شده است.

  تعالي با بيان اينکه پروژه هاي شهري به عهده نمايندگان و استاندار گذاشته شده و با استفاده از اعتبارات ملي تکميل مي شوند، ادامه داد:80 درصد اعتبارات تخصيص يافته به فرمانداري همدان در مناطق کم برخوردار هزينه شده است