تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
3 شهریور 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري همدان:
 • دور برگردان تقاطع آيت‌الله نجفي سريع‌تر انجام شود
 • معاون امور عمراني فرمانداري همدان:

  دور برگردان تقاطع آيت‌الله نجفي سريع‌تر انجام شود

  معاون امور عمراني فرمانداري همدان تاکيد کرد: دور برگردان تقاطع آيت‌الله نجفي همدان سريع‌تر انجام شود.

  رضا زماني در شوراي هماهنگي ترافيک شهرستان همدان با بيان اينکه متاسفانه در 6 ماهه نخست امسال دو نفر بيشتر نسبت به مدت مشابه سال گذشته در اثر تصادف فوت کرده‌اند، اظهار کرد: البته در مقابل اين آمار يک فقره تصادف کاهش داشته و تعداد فوتي‌هاي عابر پياده نيز کمتر  شده است.

  وي با بيان اينکه عوامل مختلفي در فوتي‌هاي تصادفات دخيل بوده و متاسفانه با دو تصادف آمار فوتي‌هاي امسال افزايش يافته است، گفت: نصب دوربين‌هاي کنترل سرعت از اهميت خاصي برخوردارند که اميدوارم آذرماه امسال اين دستگاه‌ها راه‌اندازي شود.

  معاون امور عمراني فرمانداري همدان با تاکيد به فعال‌سازي پيامک ثبت تخلف براي جلوگيري از مشکلات اجتماعي، افزود: بايد تابلوهاي ورودي شهرها نصب شود.

  وي با اشاره به آمار بالاي تصادفات طي هفت ماهه امسال در 30 کيلومتري ورودي شهر همدان، گفت:  اين مسير در آمار بالاي تصادفات تاثيرگذار بوده و بايد اصلاح آن در دستور کار جدي قرار  گيرد.

  معاون امور عمراني فرمانداري همدان به آمار بالاي تصادفات مسيرهاي گردشگري شهر همدان اشاره کرد و افزود: محورهاي گردشگري در دستور کار شهرستان قرار گرفته که محور امامزاده محسن(ع) تعيين تکليف شده است.

  اختصاص 3 ميليارد تومان اعتبار براي پيچ محور چشين

  وي با بيان اينکه در محور چشين و سد اکباتان نيز اقداماتي در حال انجام است، گفت:‌ مطالعات در محور چشين انجام شده و قرار است 3 ميليارد تومان اعتبار از تهران براي اصلاح پيچ تندواقع شده در مسير اين روستا اختصاص يابد.

  زماني خاطرنشان کرد: محور سد اکباتان نيز فعلاً از کميته برنامه‌ريزي اعتباري گرفته و به دنبال اين هستيم با کمک نمايندگان مجلس اعتبار ملي دريافت کنيم.

  وي با اشاره به نصب سرعتکاه‌ها در محورهاي شهري همدان نظير بلوار احمدي روشن، گفت: اگر سرعتکاه استاندارد و بر اساس سرعت انجام گيرد، مشکلات حل خواهد شد.

  معاون امور عمراني فرمانداري همدان تاکيد کرد: سرعتکاه‌ها بر اساس سرعت طرح انجام و مديريت شود.

  وي با بيان اينکه شهرداري همدان طي سالهاي اخير اقدامات سخت‌ افزاري خوبي انجام داده است، گفت: دوربرگردان تقاطع آيت‌الله نجفي سريع‌تر انجام شود چرا که کار موقتي که انجام شده بود، تاثير زيادي داشت‌.

  زماني با اشاره به اينکه در سرعت برخي از معابر مردم سردرگمي دارند، افزود: با راه‌اندازي دوربين‌ها همفکري نيز در خصوص سرعت‌ معابر با  پليس و شهرداري صورت گيرد تا سردرگمي براي مردم ايجاد نشود.

  وي با بيان اينکه در ميدان پيشاهنگي گره ترافيکي ايجاد شده که بايد رفع شود، گفت: چند بار ورود کرده و مي‌خواستيم اين ميدان را حذف کنيم که انجام نشد و بايد با تصميمات جدي و اثرگذار گره ترافيکي را حل کرد.

  معاون امور عمراني فرمانداري همدان بيان کرد: موضوع خدمات‌رساني سازمان اتوبوسراني به برخي از روستاهاي همدان مطرح شده و ساکنان اين روستاها درخواست ايجاد ايستگاه اتوبوس را دارند.

  وي با اشاره به درخواست خدمات اتوبوسراني از سوي اهالي روستاي گراچقا، امزاجرد، چشين و ابرو افزود: موضوع نياز به مصوبه دارد که به عنوان شروع کار درخواست داريم از شوراي ترافيک شهرستان آغاز تا تا بر اساس قانون کار انجام گيرد.

  انجام اقدامات ترافيکي در مقابل برخي از مدارس

  زماني با بيان اينکه در مسير ميدان ولايت تا مسير حيدره چون امکان بازسازي از سوي اداره راهداري نيست، شهرداري مي‌تواند ورود کند و توافقي با مالکين عرض معبر داشته باشد، گفت: براي اين منظور بايد پل شهرک مدرس تا حيدره تحويل شهرداري شود.

  معاون امور عمراني فرمانداري همدان با اشاره به درخواست مدير آموزش و پرورش ناحيه (2) همدان نسبت به انجام اقدامات ترافيکي در مقابل برخي از مدارس، افزود: تقاضا کرده‌ايم آموزش و پرورش نقاطي که نياز به اصلاح دارند را معرفي کند.

  وي با اشاره به گلايه شهردار جورقان نسبت به عدم طرح مشکلات ترافيکي شهرهاي کوچک شهرستان همدان در اين جلسه، خاطرنشان کرد: در رابطه با شهرها کمتر ورود کرده‌ايم که در دستور کار بعدي موضوعات شهر قهاوند، مريانج و جورقان را قرار خواهيم داد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 165
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.