تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
3 شهریور 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نقش حياتي مردم در بازآفريني محلات
 • معاون عمراني فرمانداري همدان بر نقش مهم و سازنده مشارکت مردم در طرح بازآفريني محلات شهر همدان تاکيد کرد.
 • نقش حياتي مردم در بازآفريني محلات

  معاون عمراني فرمانداري همدان بر نقش مهم و سازنده مردم در طرح بازآفريني محلات شهر همدان تاکيد کرد.

  رضا زماني در ستاد بازآفريني پايدار شهري همدان گفت: در سال 85 پنج محله مطالعه ات بازآفريني و توانمندي سازي انجام شد و در هفت غالب پروژه ها دسته بندي شد.

  معاون عمراني فرمانداري همدان بيان کرد: بايد در اين مطالعات به طور خاص پروژه بندي در مراحل مختلف انجام شود و  فعاليت هر حوزه خاص فرهنگي اجتماعي عمراني به طور خاص مشخص شود.

  وي با اشاره به طرح ها و پروژه هاي اجرا نشده در بازآفريني محلات کلپا وکبابيان گفت: پروژه هاي مطرح شده در ستاد بازآفريني حتما بايد در دستور کار قرار گيرد تا دلگرمي مردم را در پي خواهد داشت.

  زماني در ادامه تاکيد کرد: طر ح هاي تصويب شده با تأمين اعتبار به مرحله اجرا برسد تا شاهد رشد هر چه بيشتر محلات در شهر همدان باشيم.

  وي با اشاره به نقش مشارکت مردم در مديريت شهري بيا ن کرد: مردم نقش مهم و سازنده اي  در توسعه همه جانبه شهر دارند و بايد از نقش مهم مردم در توسعه و بازآفريني محلات شهري غافل نشد.

  معاون عمراني فرمانداري همدان با بيان اينکه مطالعات گسترده اي در سال هاي گذشته در بحث بازآفريني محلات انجام شده است،گفت: بيشتر در خواست هاي مردمي اجراي زيرساخت هاي محلات بود که امروز اين مشکلات تقريبا کامل شده است

  وي ادامه داد:با حل مشکلات زير بنايي بايد به سمت معضلات و مشکلات روبناي مثل مسايل بهداشتي، اجتماعي و فرهنگي حرکت کنيم که خوشبختانه اقدامات خوبي در دست اجرا است.

  زماني با اشاره به قانون بازآفريني شهري در برنامه ششم توسعه بيان کرد: اين قانون بايد نقشه راه همه دستگاه هاي اجرايي و مسول در ستاد بازآفريني شهري باشد.

  معاون عمراني فرمانداري شهرستان همدان افزود : مشاور و مجري بازآفريني شهر همدان توانسته ارتباط و تعامل بسيار خوبي را با ساکنان محله خضر برقرار کند .

  وي با اشاره به استقبال و همکاري امامان جماعت مساجد محلات هدف بازآفريني افزود : استقبال و همکاري ساکنين، امامان جماعت، شورا يارها و معتمدين محلات نويد اجراي طرحي موفق را مي دهد .

  رضا زماني يادآور شد : باز آفريني محله خضر و توسعه اجتماعي ، فرهنگي، رفاهي و عمراني اين منطقه به عنوان پايلوت اين طرح در شهرستان گامي موثر در توسعه فرهنگي محلات شهر خواهد شد .

  وي در پايان از آغاز تعاملي جديد بين شهرداري و اداره اوقاف شهرستان همدان خبر داد و اضافه کرد : همکاري خوبي در تعيين تکليف و رفع مشکل املاک وقفي از سوي اداره مديريت شهري و اوقاف شهرستان همدان ايجاد شده است .

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 117
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.