مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
14 خرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان:
 • پيروزي خرمشهر حاصل اراده جوانان بود/ براي سالروز ارتحال امام بايد برنامه هايي با محتواي نوآورانه،کوتاه و متناسب با نسل جديد تهيه کنيم.
 • فرماندار همدان:

  پيروزي خرمشهر حاصل اراده جوانان بود/ براي سالروز ارتحال امام بايد برنامه هايي با محتواي نوآورانه،کوتاه و متناسب با نسل جديد تهيه کنيم.

  جلسه مشترک هماهنگي و برنامه ريزي برگزاري مراسم سالروز آزادسازي خرمشهر و سالروز ارتحال امام خميني (ره) به رياست فرماندار شهرستان همدان برگزار شد.

  حسين افشاري با اشاره به برخي از آثار ارزشمند تاليف شده از امام راحل گفت : تعداد اين آثار بسيار محدود است و در حوزه امام شناسي ما ضعف بزرگي داريم.

  وي با اشاره به ضرورت انجام تحقيقات و تهيه آثار بيشتر از امام راحل افزود : خيلي از مشکلات ما که در انتقال فرهنگ بين نسلي با آن مواجهيم از همين مقوله است.

  وي اضافه کرد : پس از برنامه هاي پيش رو براي ارتحال امام بايد به مناسبت آغاز زعامت مقام معظم رهبري پيش بيني هاي لازم براي فضاسازي و ديگر اقدامات انجام شود.

  فرماندار همدان تاکيد کرد : برنامه هايي که به اين مناسبت پيش بيني مي شود بايد با بهره گيري از نخبگان داراي محتواي نوآورانه،کوتاه  و متناسب با مخاطب بويژه نسل جديد باشد.

  وي با بيان اينکه زياد بودن برنامه ها از نظر تعداد اهميت ندارد تاکيد کرد: آنچه مهم است محتوا و کيفيت مراسم و برنامه ها است که بايد بگونه اي باشد که اثرگذار باشد.

  فرماندار همدان با بيان اينکه يک ويژگي برجسته امام بعنوان رهبر ديني اين بود که آنچه بيان مي فرمود خود به آن عمل مي کرد تصريح کرد : امروز کساني که حرف از دين مي زنند و به آن عمل نمي کنند بهتر است دهان خود را ببندند.

  افشاري در رابطه با سالروز آزادسازي خرمشهر نيز اظهارکرد : اين حماسه بزرگ حاصل اراده جوانان رزمنده ما بود که به لحاظ محاسبات نظامي و مقايسه تجهيزات غير ممکن بود اما جوانان ما با اراده قوي آنرا ممکن کردند.

  وي افزود : امروز هم بايد کارهاي ما براي غلبه بر مشکلات پيش رو با اراده و اتکا به سبک مديريت ميداني و پيشرو باشد.

  در اين جلسه دستگاههاي ذيربط اجرايي و خدماتي شهرستان به بيان برنامه هاي پيش بيني شده به مناسبت بزرگداشت سالروز آزادسازي خرمشهر و سالروز ارتحال امام خميني (ره) در سال جاري پرداختند.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 628
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.