تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
29 مهر 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان:
 • امسال مدارس همدان افزايش شهريه ندارند
 • فرماندار همدان:

  امسال مدارس همدان افزايش شهريه ندارند

  حسين افشاري ظهر امروز در جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان همدان ضمن گراميداشت هفته قوه قضاييه اظهار کرد: اهميت کار آموزش و پرورش بر کسي پوشيده نيست و همه خانواده‌هاي ايراني به نوعي وابسته به آموزش و پرورش هستند.

  وي با بيان اينکه آموزش و پرورش با امکانات حداقلي خدمات مطلوبي را به دانش‌آموزان ارائه مي‌دهند، افزود: خوشبختانه دولت متناسب با ميزان درآمد و دريافتي که دارد آموزش و پرورش را جزو اولويت‌هاي خود قرار داده است

  .

  فرماندار همدان با اشاره به اينکه وضعيت مرکز استان به دليل سخت افزاري قابل قبول است اما نواقصي هم در بحث نوسازي و تجهيز مدارس وجود دارد ادامه داد: امسال نسبت به سال گذشته افزايش شهريه نداريم مگر اينکه مدارس نمونه دولتي ساز و کار ديگري در توجيه منطقي خدمات آموزشي داشته باشند.

  رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان همدان خاطرنشان کرد: مرکز استان به دليل حساسيت ويژه‌اي که در نرخ‌گذاري شهريه دارد با اعلام هرگونه  تغيير نرخ شهريه شهرستان‌ها را متقابلاً تحت تاثير قرار مي‌دهد.

  وي در خصوص اجراي طرح غني‌سازي اوقات فراغت نيز بيان کرد: متولي اصلي غني‌سازي اوقات فراغت به تنهايي آموزش و پرورش نيست اما سياستگذار اصلي آموزش و پرورش است.

  افشاري با بيان اينکه پايه اصلي نشاط روحي و رواني دانش‌آموزان غني‌سازي اوقات فراغت است اضافه کرد: بايد علاوه بر بهره‌برداري از ظرفيت کلاس‌هاي فرهنگي و هنري مدارس از ظرفيت گردشگري استان همدان در اين زمينه بيشتر بهره برد.

  وي با تاکيد بر اينکه بايد از ظرفيت خالي برخي ورزشگاه‌ها و سالن‌هاي ورزشي استفاده بهينه شود تصريح کرد: مربيان و معلماني که با نسل جوان در ارتباط هستند بايد تغييرات ذهني، رويکردي و گرايش‌ها را روز به روز تغيير دهند و داده‌هاي خود را به روز کنند.

  فرماندار همدان يادآور شد: بايد از ظرفيت شهرداري و خيرين در زمينه اوقات فراغت بيشترين استفاده را برد و در توزيع معلمان و دبيران آموزش و پرورش دقت بيشتري صورت گيرد.

   

  افشاري با بيان اينکه 49 کارگروه توسط فرمانداري همدان اداره مي‌شود گفت: شوراي آموزش و پرورش به دليل اينکه متوليان امر تعليم و تربيت هستند بايد منظم‌ترين و با شخصيت‌ترين شورا باشند و بايد در اينگونه جلسات دبيران و والدين دانش‌آموزان نيز حضور داشته باشند.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 128
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.