مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
30 بهمن 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرمانداري همدان :
 • درکارگروهها صرفا ارايه گزارش عملکرد ملاک نيست و بايد بر مبناي شاخص هاي تعيين شده پيش برويم.
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرمانداري همدان :

  درکارگروهها صرفا ارايه گزارش عملکرد ملاک نيست و بايد بر مبناي شاخص هاي تعيين شده پيش برويم.

  محمدرضا پيرودين در کارگروه تخصصي امور اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده شهرستان همدان اظهار کرد: با توجه به ادغام سه کارگروه در يک کارگروه وظايف بسياري براي اعضاي کارگروه تعريف شده است که به همين دليل لازم است با دستور کارهاي مشخص پيگير دستيابي به اهداف هر کارگروه باشيم.

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرمانداري همدان بيان کرد:‌ درکارگروهها صرفا ارايه گزارش عملکرد ملاک نيست و بايد بر مبناي شاخص هاي تعيين شده و با تحليل کارشناسي براي تصميم سازي مناسب پيش برويم.

  وي با اشاره به اهميت برگزاري کارگروه‌ها بر اساس شاخص‌هاي تعيين شده افزود: اگر بر مبناي شاخص‌ها پيش رويم، نه تنها تصميم‌گيري‌ها مناسب مي‌شود بلکه ارزيابي‌ها نيز دقيق‌تر پيش خواهد رفت و مي‌توان نقاط ضعف را به خوبي پيدا کرد و در جهت رفع آن گام برداشت.

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرمانداري همدان با تاکيد بر لزوم همکاري و تعامل سازمان‌ها، دستگاه‌ها، اصناف، سمن‌ها و خيرين خاطرنشان کرد: بايد از ديدگاه نخبگان و صاحبنظران نيز در تصميم‌هاي خود بهره‌ برد تا به نحو درستي تصميم‌گيري و سياستگذاري داشت.

  وي شناسايي آسيب‌هاي اجتماعي در استان را مهم دانست و افزود: بايد اين آسيب‌ها به شکل نقشه‌اي تهيه شود که مثلا کدام آسيب‌ها در کدام منطقه بيشتر است تا کار در محلات و مناطق پيش رود

  .

  رئيس بهزيستي شهرستان همدان  نيز اظهار کرد: در 6 ماهه ابتداي امسال 5 هزار خدمات به مددجويان ارائه شده است.

  وي با بيان اينکه متاسفانه اولين آسيب در استان همسرآزاري است گفت: اختلاف خانوادگي و کودک آزاري در مراحل بعدي قرار دارند.

  رضا افشاري با اشاره به اينکه از ابتداي امسال تاکنون يک‌هزار و 702  بار خط تلفن «123» به صدا درآمده است که يک‌هزار و 328 نفر خدمات دريافت کرده‌اند گفت: 3 هزار و 60 بار خودروي اورژانس اجتماعي در محل حاضر شده است.

  وي با اشاره به مراجعه 10 هزار 889 نفر به پايگاه‌هاي اجتماعي خاطرنشان کرد:‌ 15 نفر در مراکز حمايت و بازپروري دختران و زنان نگهداري شده‌اند.

  افشاري با اشاره به ارجاع 74 نفر به «خانه امن» بهزيستي و 80 نفر به مرکز حمايتي گفت: متاسفانه براي ورود به مدارس و ارائه آموزش‌ها از سوي آموزش و پرورش مقاومت‌هايي وجود دارد که اميدوارم همکاري لازم را داشته باشند.

  وي با بيان اينکه از 74 نفري که در خانه امن پذيرش شده‌اند، 63 نفر نيازمند خدمات سرپايي بودند افزود: امسال 11 نفر به مرکز نگهداري موقت ارجاع داده شده‌اند.

  رئيس بهزيستي شهرستان همدان با اشاره به اينکه 140 ميليون تومان وام اشتغال در حوزه «خدمات گروه درماني» اختصاص يافت افزود: امسال 18 زن مطلقه فرار کرده از منزل و دختران آسيب‌ديده در خانواده را پذيرش کرده‌ايم.

  وي از کمک 49 ميليون و 250 هزار توماني خيرين به کودکان و زنان آسيب‌ديده خبر داد و افزود: نياز به حمايت پزشکي قانوني، بيمارستان فرشچيان، اورژانس 115 در انجام اقدامات براي آسيب‌ ديدگان داريم.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 187
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.