مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
2 مهر 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان در کميته برنامه ريزي اين شهرستان گفت :
 • شهرستان همدان در توزيع اعتبارات کميته برنامه ريزي تمرکز را بر اتمام پروژه هاي موثر و مردم محور قرار داده است
 • فرماندار همدان در کميته برنامه ريزي اين شهرستان گفت :

  شهرستان همدان در توزيع اعتبارات کميته برنامه ريزي تمرکز را بر اتمام پروژه هاي موثر و مردم محور قرار داده است .

  حسين افشاري ضمن تقدير از مجموعه کميته برنامه ريزي شهرستان همدان گفت : پس از بررسي و کارشناسي هاي دقيق اعتبار 3 ساله پاياني شهرستان در قالب برنامه ششم توسعه تدوين شد.

  وي با اشاره به تلفيق لايحه بودجه سال 99 تاکيد کرد : شهرستان همدان حداکثر يک ماه فرصت دارد اجراي پروژه هاي موثر شهرستان را نهايي کند .

  افشاري بيان کرد : روئساي ادارات شهرستان همدان نمايندگان وزارت خانه ها و سازمان هاي خود بوده و براي حضور و پيگيري مصوبات جلسات مصر باشند .

  وي از تحقق 69 درصدي تعهد اشتغال شهرستان همدان خبر داد و تصريح کرد : تعهد ايجاد اشتغال شهرستان همدان براي سالجاري 6 هزار و 211 مورد بوده که تاکنون بيش از 4 هزار و 200 مورد محقق شده است .

  فرماندار شهرستان همدان از آغاز به کار آزمايشي پتروشيمي هگمتانه همدان در بهمن ماه سال جاري خبرداد و افزود : در پتروشيمي هگمتانه همدان هم اکنون 237 نفر مشغول به کار هستند و توليد آن PVC ايراني با گريد پزشکي و استاندارد هاي جهاني خواهد بود .

  افشاري از همراهي دستگاه هاي نظارتي و امنيتي براي تسريع خدمت به مردم گفت و ادامه داد : مديران شهرستان در امور جاري، خدمت به مردم و اشتغال جسارت کرده و منافع مردم را پيگيري مجدانه کنند .

  وي خبر داد : با همکاري مديران و مشارکت مردم فرمانداري شهرستان همدان بر اساس 8 شاخص تخصصي از جمله عمران شهري، امنيت پايدار و نشاط اجتماعي رتبه اول استان را کسب کرده و جزء 20 فرمانداري برتر کشور در ميان 421 شهرستان است .

  فرماندار همدان از جابجايي مديران بي انگيزه گفت و خاطر نشان کرد : در 11 ماه گذشته 11 مدير در شهرستان همدان از مسند خدمت خارج و يا در جايي ديگر مشغول به کار شدند .

  وي عنوان کرد : مديران متاثر از عناوين و مطالب فضاي مجازي، کم اهميت و بي اهميت تصميم گيري نکنند و خدمات دستگاهي خود را از مراجع رسمي برداشت و در جرايد رسمي اعلام کنند .

  اين مقام مسئول قوه مجريه را بازوي اجرايي کشور خواند و ادامه داد : خدمات گسترده، شبانه روزي و بي وقفه تامين انرژي کشور بخشي از خدمت بي دريغ دستگاه هاي اجرايي به مردم است .

  معاون سياسي امنيتي اجتماعي فرمانداري شهرستان همدان نيزگفت : در اين تنگناي اقتصادي صنعتگران سربازان جنگ اقتصادي و تحريم هاي ظالمانه هستند .

  محمد رضا پيرودين با بيان اينکه توسعه بايد در تمام وجوه سياسي ، اجتماعي، محيطي، عمراني و فرهنگي شکل گيرد افزود : توسعه شهرستان همدان بايد با مشارکت مردم در سه حوزه عمومي ، منابع و سرزمين صورت پذيرد.

  وي افزود : مشارکت, همفکري و حضور نمايندگان سازمان هاي مردم نهاد در نشست ها و جلسات رسمي براي مشارکت در حوزه هاي اقتصادي سياسي عمومي با استناد به بند ب ماده ? شوراي برنامه ريزي کشور امکان پذير است.

  پيرودين با اشاره به ظرفيت بهره مندي از مشارکت مردمي در امور جاري و توسعه اي کشور افزود : شهرستان همدان نيازمند برنامه‌ريزي و توسعه مشارکت حداکثري مردمي است .

  وي با بيان اينکه نبايد در  توسعه اجتماعي، سياسي، اقتصادي و علمي کشور دنبال روند خاصي بود اظهار داشت: نبايد اجازه داد مسائل اقتصادي سبب کاهش مشارکت ها در عرصه‌هاي گوناگوني چون انتخابات شود .

  معاون سياسي امنيتي اجتماعي فرمانداري شهرستان همدان در پايان اظهار اميدواري کرد که با همکاري مجريان،ناظران و داوطلبان انتخابات شاهد برگزاري انتخاباتي سالم و باشکوه بر پايه امانت داري و قانون مداري در شهرستان همدان باشيم .

  گفتني است در اين جلسه آقاي محمد رضا پيرو دين به عنوان معاون سياسي امنيتي اجتماعي فرمانداري شهرستان همدان، حجت الاسلام قاسم ملکي به عنوان سرپرست سازمان تبليغات اسلامي شهرستان، حجت الاسلام حسن رضوي به عنوان رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان و حميد جهانگيريان به عنوان مدير سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري شهرستان همدان معرفي شدند .

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 289
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.