تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
1 خرداد 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  بخشدار مرکزي همدان :
 • دهياران بايد در حوزه فرهنگي اجتماعي امنيتي عمراني کشاورزي و اشتغال روستاي خود صاحب نظر و مطلع باشند .
 • بخشدار مرکزي همدان :

  دهياران بايد در حوزه فرهنگي اجتماعي امنيتي عمراني کشاورزي و اشتغال روستاي خود صاحب نظر و مطلع باشند .

  نشست ماهيانه دهياران بخش مرکزي همدان با دستور کار هماهنگي با يگان انتظامي ميراث فرهنگي و مبارزه با مواد مخدر در روستاها برگزار شد

  بخشدار مرکزي همدان ضمن تبريک سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) گفت : جايگاه دهياران در روستاها تنها خدمات عمراني و مديريتي نيست و بايد امور را در هر حوزه اي نظارت و مرتفع کنند .

  حميد عبدلي با بيان اينکه دهياران اولين حلقه زنجيره مديريت کشور در سطح روستاها هستند تصريح کرد : دهياران بايد در حوزه فرهنگي اجتماعي امنيتي عمراني کشاورزي و اشتغال روستاي خود صاحب نظر و مطلع باشند .

  وي خاطر نشان شد : روستاها بزرگترين خاستگاه افتخارات کشور بوده و اين پتانسيل وجود دارد که موثرترين اتفاقات پيشرفت کشور از روستا ها آغاز شود .

  بخشدار مرکزي همدان با اشاره به اقدامات موثر نيروي انتظامي در روستاهاي بخش مرکزي اضافه کرد : مجموعه نيروي انتظامي همکاري خوب و نزديکي با دهياران بخش مرکزي همدان در جهت تامين و حفظ امنيت اجتماعي دارند .

  فرمانده يگان حفاظت ميراث فرهنگي استان همدان نيز گفت : در سال جاري 146 حفار غير مجاز، 172اشياء عتيقه  و 15 دستگاه فلزياب در استان همدان کشف و ضبط شده است .

  سرهنگ محمد رضا عزيزي ادامه داد : روستائيان، دهياران و شوراهاي اسلامي روستاها بايد به ميراث کشور و منطقه اي خود بيشتر از پيش حساس شده و هرگونه فعاليت مشکوک در قالب گروه هاي رسمي و غير رسمي را گزارش دهند .

  وي در پايان خواستار شروع بازديدهاي دوره اي دهياران و شوراهاي اسلامي روستاها از مکان هاي تاريخي روستا ها براي تامين امنيت مستمر شد .

  فرمانده مبارزه با مواد مخدر شهرستان همدان با اشاره به فرارسيدن فصل کشت و کار در روستا ها گفت : دهياران بايد با انواع گياه هاني که منشا توليد مواد مخدر بوده آشنا و با هوشياري احتمال اقدام به کشت و زراعت آنها مطلع شوند .

  سرهنگ نجاريان افزود : سوداگران مواد مخدر با تغيير ژنتيک برخي گياهان آنها را به مواد مخدري تبديل کرده اند که در ابتدا بدون هيچ علائمي است اما در نهايت تاثيرات مخرب و جبران ناپذيري خواهد داشت .

  وي اضافه کرد : اقدام به کشت گياه مخدر گل در شهر بسيار ضعيف است اما احتمال اقدام به کشت در روستا ها به انحاء مختلفي چون کشت هاي متفرقه، اجاره اي و پراکنده وجود دارد .

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 57
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.