مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
14 خرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان خبر داد:
 • پيگيري ويژه رفع موانع اجراي طرح نيمه کاره هتل جنب پارک مردم و همکاري حداکثري دستگاههاي اجرايي ذيربط در اين خصوص
 • فرماندار همدان خبر داد:

  پيگيري ويژه رفع موانع اجراي طرح نيمه کاره هتل جنب پارک مردم و همکاري حداکثري دستگاههاي اجرايي ذيربط در اين خصوص

  نشست ويژه کارگروه امور زيربنايي شهرستان با دستور کار پيگيري و رفع موانع اجراي طرح هتل نيمه کاره جنب پارک مردم با حضور دستگاههاي اجرايي ذيربط و سرمايه گذاران طرح در فرمانداري همدان برگزار شد.

  فرماندار همدان در اين نشست گفت : ضمن بررسي سوابق طرحهاي نيمه تمام و رفع موانع احتمالي پيش روي سرمايه گذاران پيگيري ويژه رفع موانع اجراي طرح نيمه کاره هتل جنب پارک مردم را با هماهنگي استاندار محترم و معاون امور عمراني استاندار در دستور کار قرار داديم.

  وي با بيان اينکه خوشبختانه ورثه مرحوم نديمي نيز بعنوان سرمايه گذاران طرح تمايل به تکميل طرح و درخواست همکاري نهادهاي ذيربط را داشتند که در اين خصوص با تعيين مشاور فني و نماينده حقوقي پيگيري هايي نيز از طريق ميراث فرهنگي، شهرداري و راه و شهرسازي داشته اند.

  حسين افشاري افزود : سرمايه گذاران طرح درخواست داشتند در طرح مذکور تغييراتي اعمال نمايند که مستلزم بازنگري در برخي از مجوزها و اجراي ضوابط متناسب با تغييرات بود که در اين خصوص ميراث فرهنگي و شهرداري همدان براي همکاري با سرمايه گذاران اعلام آمادگي کردند.

  وي اضافه کرد : با عنايت به درخواست تغيير طرح اين هتل از هتل 4 ستاره به 5 ستاره ضوابط ميراث فرهنگي به سرمايه گذاران منعکس و طبق اعلام سرمايه گذاران در طراحي جديد اعمال شده و به تاييد ميراث فرهنگي رسيده است و براي تاييد به شهرداري ارجاع شده است.

  فرماندار شهرستان همدان با اشاره به مشکل پارکينگ در شهر همدان تصريح کرد : طرحهاي اجرايي در هر بخشي اعم از تجاري،خدماتي و عمومي بايد مطابق کاربري و ضوابط تعيين شده پارکينگ لازم را تامين کنند.

  وي افزود : حداکثر همکاري با سرمايه گذاران به منظور تکميل طرح در حداقل زمان انجام مي شود و اعتقاد داريم اجراي اين طرح علاوه بر منافع سرمايه گذاران توسعه زيرساختهاي گردشگري و اشتغالزايي مستقيم و غير مستقيم براي شهروندان بدنبال دارد.

  در اين نشست رئيس شوراي اسلامي شهر همدان و شهردار همدان نيز ضمن اعلام آمادگي براي صدور مجوزهاي قانوني لازم از سرمايه گذاران طرح و نمايندگان فني و حقوقي آن خواستند تا ظرف يوم جاري يا فردا طي نشستي با مديران و کارشناسان ذيربط شهرداري نسبت به بررسي فوري موضوع اقدام و هر چه سريعتر کار اجرايي طرح را آغاز نمايند.

   

   

   

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 655
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.