مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
14 خرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون امور عمراني فرمانداري همدان:
 • شهرداري براي راه‌آهن خط تاکسي ايجاد کند
 • معاون امور عمراني فرمانداري همدان:

  شهرداري براي راه‌آهن خط تاکسي ايجاد کند

  رضا زماني ظهر امروز در شوراي ترافيک شهرستان همدان با بيان اينکه محدوده چراغ قرمز را بايد از توقف مسافربرهاي بين شهري پاکسازي کنيم اظهار کرد: مسافربرها به پايانه‌ها منتقل مي‌شوند.

  وي با اشاره به اينکه در اين زمينه بايد مطالعات دقيق و جلسات کارشناسي صورت بگيرد افزود: اين طرح از بعد ترافيکي، شهرسازي و اجتماعي بايد مورد بررسي قرار بگيرد.

  معاون امور عمراني فرمانداري همدان درباره خدمات‌رساني به مجموعه راه آهن گفت: شهرداري همدان در اين حوزه خدمات‌رساني مي‌کند و اين روند ادامه مي يابد.

  وي با بيان اينکه مردم متقاضي سيستم حمل و نقل تاکسي در مجموعه راه‌آهن هستند ادامه داد: شهرداري در کنار خدمات اتوبوسراني سيستم حمل و نقل تاکسي را در مجموعه راه‌آهن ايجاد کند

  .

  زماني با اشاره به اينکه سرمايه‌گذاري براي احداث طرح پمپ بنزين براي محور «چشين» و «ابرو» مراجعه کرده است تصريح کرد: با توجه به اينکه «چشين» و «ابرو» از محورهاي گردشگري است احداث پمپ بنزين در اين محور از نظر ترافيکي و زيست‌محيطي حائز اهميت است.

  وي با اشاره به اينکه به دنبال دور کردن پمپ بنزين‌ها از هسته مرکزي شهر هستيم ادامه داد: احداث پمپ بنزين در رينگ سوم باعث کاهش ترافيک مي‌شود.

  معاون امور عمراني فرمانداري همدان با اشاره به اينکه در سال 96 تعداد فوتي ناشي از تصادفات در سطح شهر 49 نفر بود اظهار کرد: اين تعداد در سال 97 به 35 نفر رسيده است.

  وي با بيان اينکه طبق اين آمار با کاهش 28 درصدي فوتي ناشي از تصادفات در سطح شهر بوديم افزود: اين کاهش به دليل نصب دوربين ثبت تخلفات در سطح شهر است.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 628
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.