مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
2 مهر 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  ارزشها متعلق به قشر خاصي نيست
 • تقسيم بندي هاي غير واقعي جامعه را با مشکل مواجه مي کند ارزشها متعلق به قشر خاصي نيست
 • ارزشهاي ما متعلق به قشر خاصي نيست

  تقسيم بندي هاي غير واقعي جامعه را با مشکل مواجه مي کند ارزشها متعلق به قشر خاصي نيست.

   سردار ظفري در شوراي هماهنگي حفظ و نشر ارزشهاي دفاع مقدس شهرستان همدان از تشکيل اين شورا در سطح استان با 8 کميته تخصصي و همه شهرستانها با مسئوليت فرمانداران خبر داد .

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري همدان مدير کل بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس استان افزود : سال 1399مقارن با چهلمين سال آغاز جنگ تحميلي و دفاع مقدس ملت بزرگ ايران است که در اين راستا ستاد ويژه اي تشکيل شده و دستورالعل کشوري ابلاغ شده است.

  وي با اشاره به ضرورت گفتمان سازي فرهنگ ايثار و شهادت تصريح کرد : ايران اسلامي به عنوان الگويي براي ملت هاي مسلمان و آزادي خواه ياد مي شود و امروز نسل جوان ما نيازمند آگاهي لازم از آرمان ها و ارزش هاي رزمندگان دفاع مقدس اند و چگونگي آن مي بايست بيش از پيش مورد توجه و اهتمام قرار گيرد

  .

  سردار ظفري با بيان اينکه امروز بيش از هر چيز درسطح جامعه نياز به انسجام، همدلي و وحدت داريم افزود : در نظام ديني براي تحقق حکومت جهاني همه مسئولند و هر متولي در هر مسئوليتي بايد در اين راستا گام بردارد.

  مدير کل بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس استان دسته بندي و تقسيم بندي هاي غير واقعي آحاد جامعه را سمي مهلک براي پيشبرد اهداف والاي نظام و انقلاب اسلامي بر شمرد و تاکيد کرد : تقسيم بندي هاي غير واقعي جامعه را با مشکل مواجه مي کند و ارزشها متعلق به قشر خاصي نيست.

  وي افزود : رمز ماندگاري و برجسته بودن سرداراني چون سليماني،همداني و سلگي اين است که انديشه هاي بزرگي داشتند و به همه اقشار جامعه بر محور گفتمان ديني و ارزشهاي دفاع مقدس نگاه مي کردند و متاثر از نگرشهاي سياسي جامعه را دچار انشقاق و تقسيم بنديهاي سليقه اي و غير واقعي نمي کردند.

  سردار ظفري با بيان اينکه بسياري از فعاليتهاي ما در حوزه ترويج فرهنگ ايثار و شهادت جنبه تبليغي دارد يادآور شد : لازم است با نهادسازي،نمادسازي،اجماع،عقلانيت،ساختارسازي و جريان سازي ارزشهاي دفاع مقدس بدنبال گفتمان سازي در حوزه فرهنگ ايثار و شهادت باشيم.

  وي افزود: وقتي گفتمان ديني و اسلامي جاي خود را به گفتمان سياسي مي دهد از ارزشها فاصله مي گيريم و در چنين شرايطي باورها و انديشه هاي جامعه دچار انحراف و مستعد نفوذ دشمن مي گردد.

  سردار ظفري در پايان با اشاره به ابلاغ دستوالعمل چهلمين سالگرد دفاع مقدس خواستار تدوين و اجراي برنامه هاي اثر گذار متناسب با مفاد ابلاغ شده به دستگاههاي اجرايي و تقويم دفاع مقدس شد.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 238
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.