مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
2 مهر 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  دستورالعمل چهلمين سالگرد دفاع مقدس به دستگاههاي اجرايي ابلاغ شد
 • در راستاي گرامي داشت هر چه با شکوه تر چهلمين سالگرد دفاع مقدس دستورالعمل کشوري به دستگاههاي اجرايي ابلاغ شد.
 • دستورالعمل چهلمين سالگرد دفاع مقدس به دستگاههاي اجرايي ابلاغ شد

  در راستاي گرامي داشت هر چه با شکوه تر چهلمين سالگرد دفاع مقدس دستورالعمل کشوري به دستگاههاي اجرايي ابلاغ شد.

  حسين افشاري در جلسه شوراي هماهنگي حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس شهرستان همدان از ابلاغ دستورالعمل کشوري چهلمين سالگرد دفاع مقدس به دستگاههاي اجرايي خبرداد و گفت : با هم افزايي و بهره گيري از ظرفيتهاي موجود بايد برنامه هاي شاخص و قابل استفاده براي همه مردم در اين خصوص تدوين کنيم.

  فرماندار شهرستان همدان خواستار تهيه و تدوين برنامه هاي عملياتي دستگاههاي اجرايي بر اساس دستورااعمل ابلاغي چهلمين سالگرد دفاع مقدس شد و افزود : همدان در اين حوزه حرف براي گفتن زياد دارد بويژه در مرکز استان که شاهد اقدامات و چهره هاي شاخصي در عرصه دفاع مقدس بوده ايم.

  وي افزود: دفاع مقدس بهترين سرچشمه پيش روي ما است که حجم قابل توجهي از نمادهاي ايثار و از خودگذشتگي در اين مقطع از تاريخ انقلاب اسلامي ما خودنمايي مي کند.

  افشاري با اشاره به تعبيري از رهبر معظم انقلاب تصريح کرد : وقتي به گذشته نگاه مي کنيم نظام مقدس جمهوري اسلامي مسير پر پيچ و خمي را طي کرده و کارهاي بزرگي انجام شده اما همچنان قله پيش روي ما است و در مسير فتح آن بايد متحمل سختي هايي باشيم.

  فرماندار همدان افزود : با يکپارچگي و هم افزايي در برنامه هاي گراميداشت چهلمين سالگرد دفاع مقدس بايد کيفيت،اثربخشي و فراگيري برنامه ها متناسب با جامعه هدف مد نظر قرار گيرد.

  در اين جلسه ضمن تبيين دستورالعمل چهلمين سالگرد دفاع مقدس، سياست هاي اجرايي، ساختار، شرح وظايف و ساير هماهنگي هاي لازم در راستاي گراميداشت هر چه با شکوهتر چهلمين سالگرد دفاع مقدس به دستگاههاي اجرايي ذيربط ابلاغ شد.

  برابر اين دستورالعمل طبق مناسبتهاي تقويمي 43 هفته با عناوين مشخص از سوم خرداد 99 تا پايان سال جاري پيش بيني شده است که دستگاههاي اجرايي موظفند برنامه هاي لازم را در اين خصوص تدوين و اجرا نمايند.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 225
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.