مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
19 تیر 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  هشدارافزايش شيوع ويروس کرونا با کاهش حساسيت و محدوديتها
 • کاهش حساسيت مردم و محدوديتها و طرحهاي فاصله گذاري باعث افزايش شيوع ويروس کرونا در برخي از مناطق شده است.
 • هشدارافزايش شيوع ويروس کرونا با کاهش حساسيت و محدوديتها

  کاهش حساسيت مردم و محدوديتها و طرحهاي فاصله گذاري باعث افزايش شيوع ويروس کرونا در برخي از مناطق شده است.

  فرماندارهمدان گفت : دولت به منظور جبران بخشي از ضررو زيان منوجه واحدهاي توليدي و صنفي تسهيلاتي را پيش بيني نموده است.

  حسين افشاري در ستاد مقابله، مديريت و کنترل بيماري کرونا در شهرستان همدان افزود : به هر ميزان که طبق ضوابط تعيين شده واجد شرايط داشته باشيم اين تسهيلات تعلق مي گيرد و دستگاههاي اجرايي ذيربط بايد در اطلاع رساني موضوع به زيرمجموعه ها اقدام کنند.

  وي نقش اتاق اصناف  را در اين مهم حائز اهميت دانست و تصريح کرد : دغدغه هاي اتاق اصناف و واحدهاي صنفي بايد از طريق سازمان سمت به مرکز منتقل شود تا در صورت نياز در نحوه توزيع تسهيلات مد نظر قرار گيرد.

  افشاري با اشاره به ضرورت توجه به خود مراقبتي و توصيه هاي بهداشتي براي مهار ويروس کرونا اظهار کرد : با توجه به ضرورتهاي اجتماعي و اقتصادي با تعيين ضوابط و پروتکل هاي بهداشتي توسط ستاد ملي کرونا برخي از فعاليتها از سر گرفته شد اما اين به معني رفع خطر نيست .

  وي با بيان اينکه کاهش حساسيت مردم و محدوديتها و طرحهاي فاصله گذاري باعث افزايش شيوع ويروس کرونا در برخي از مناطق شده است افزود : سفرهاي احتمالي تعطيلات پيش رو مي تواند خطراتي را بهمراه داشته باشد و باعث انتقال ويروس از مناطق آلوده و شيوع آن در مناطق ديگر بشود.

  فرماندار همدان يادآور شد : عدم برگزاري مراسم نماز جمعه، روز قدس و سالگرد ارتحال ملکوتي امام خميني(ره) نشان از اهميت سلامت مردم دارد و لذا همچنان بايد از برگزاري مراسم جمعي و غير ضروري خوددادري کنيم.

  وي تاکيد کرد : فعاليت تالارها و رستورانها، برپا کردن چادرهاي مسافرتي، فعاليت مراکز اقامتي غيرمجاز و کارتن بدستها همچنان در سطح شهرستان همدان ممنوع است .

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 47
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.